דף הבית
נושאים כלליים

בתים בכפר סבא
אחד המקומות הנחשקים ביותר למגורים הוא כפר סבא. בתים בכפר סבא מציעים לכם את כל מה שחלמתם עליו: סביבה ירוקה ואיכותית, מרחב וקרבה למרכז. בשנים האחרונות אזור השרון בכלל וכפר סבא בפרט חוות ביקוש חסר תקדים לדירות. על רק עליית המחירים הבלתי פרופורציונאלית בת"א, יוקר המחייה וצפיפות העיר, נראית לה כפר סבא כמו גן עדן. נכון, המחירים לא נמוכים אבל יש תמורה בעד האגרה!

בתים בכפר סבא – לזוגות צעירים

אם פעם כפר סבא הייתה נחשבת לעיר של זקנים הרי שכיום העיר בתנופת בנייה חסרת תקדים וזוגות צעירים רבים מעדיפים ליהנות מהירוק הכפר סבאי. אין פלא שבכפר סבא תוכלו לראות הרבה גני משחקים, המשמשים את הילדים הקטנים והוריהם אחה"צ. התחושה באזור היא שכפר סבא הופכת להיות פנינת השרון.

בתים בכפר סבא - מגוון אפשרויות

על מנת למצות את מלא הפוטנציאל של העיר מבחינת מגורים, מומלץ לפנות למשרד תיווך ואל עו"ד מקרקעין, שמתמחה בכפר סבא ויוכל לעזור לכם לעשות את הבחירה הטובה ביותר, למציאת קוטג'ים בכפר סבא, בתים, לופטים או דירות. מגוון הפרויקטים בעיר יכול לבלבל ולכן אם יש איש מקצוע שיוכל להתאים את הדירה עבורכם הרי שזה יכול לחסוך לכם הרבה כאב ראש בעתיד. מי מכם שמגיע מת"א, יתקשה להכיר את כפר סבא, העיר שוקקת חיים ומאפשרת לכם לעזוב את העיר הגדולה ולהגיע לעיר שיותר מתאימה לכם מבחינת אורך החיים העכשווי שלכם.

מעבר לעובדה שכפר סבא נמצאת יחסית קרוב לת"א, האוכלוסייה שתמצאו בכפר סבא הרבה יותר מתאימה לסטאטוס העכשווי שלכם (זוגות צעירים עם ילד או שניים). לא מעט זוגות שמפחדים לאבד את הזהות 'התל אביבית' שלהם, מגלים עד מהרה שכפר סבא היא בונבוניירה אמיתית!

בתים בכפר סבא – בואו לראות ולקנות

בסופו של דבר אין דבר טוב יותר ממראה עיניים. אתם מוזמנים לקחת את הרכב שלכם ולהגיע לכפר סבא על מנת לראות במו עיניכם את הפריחה של העיר. אתם יכולים לסייר בשכונות החדשות ובמרכז העיר ולראות האם מתאים לכם לגור בכפר סבא או לא. אתם מוזמנים לעצב ולבחור איך העתיד שלכם הולכים להיראות.

כיום, יותר מבעבר יש לכם אפשרות לקנות בתים בכפר סבא וליצור לכם ולילדכם איכות חיים שספק אם תמצאו במקום אחר. הבחירה היא רק בידיים שלכם, אתם מוזמנים לבוא לכפר סבא, להתרשם, להסתכל, לשאול ולבסוף להתחדש בדירה חדשה בעיר. ברוכים הבאים!