דף הבית
נושאים כלליים

טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול לדרום אמריקה - כללי

דרום אמריקה נחשבת לאחד היעדים המועדפים ביותר על התרמילאים הישראלים. הנופים המשגעים, השפה הקולחת, הבחורות, כל אלה ועוד מושכים אלפי מטיילים מידי שנה.

טיול מאורגן לדרום אמריקה נערך כמובן באווירה שונה ובוגרת יותר. טיול מאורגן מרכז עבורכם את מיטב היעדים הפופולארים ביותר בדרום אמריקה לתוך טיול אחד מצומצם של פעם בחיים. יש הרבה טיולים מאורגנים לדרום אמריקה שמציעים לכם דילים מפתים, איך לבחור את הטיול המתאים ביותר?

טיול מאורגן לדרום אמריקה

איך לבחור קבוצה?

טיול מאורגן לדרום אמריקה אינו טיול קצר, לרוב מדובר על תקופה של לפחות חודש ולכן חשוב לדעת לבחור קבוצה בצורה נכונה. אם יש לכם חברים, שבדיוק כמוכם מעוניינים גם לנסוע לדרום אמריקה תנסו להרכיב קבוצה ולטייל ביחד, יחד תחליטו להיכן לנסוע.

אם אין לכם קבוצת חברים שרוצה לטייל ביחד, תגיעו לפגישה עם הקבוצה שמארגן הטיול הרכיב ותנסו לתהות על קנקנה. לרוב, יהיה לפחות מפגש אחד בו תוכלו להכיר את שאר חברי הקבוצה, חשוב מאוד לא להתפשר! אתם הולכים להשקיע הרבה מאוד כסף בטיול מאורגן לדרום אמריקה ומגיע לכם לקבל את הטוב ביותר.


ללמוד קצת לפני טיול מאורגן לדרום אמריקה

איזה קרנבל יותר שווה זה של ריו או זה של סלבדור? מה יש בפטגוניה? מה יש על המאצ'ו פיצו' ? אתם כמובן יכולים להגיע לטיול ללא כל ידע מוקדם אולם זה חבל. זה נחמד להגיע לאתרים המרהיבים האלה כאשר אתם קצת יודעים מה הרקע וההיסטוריה של המקומות. כמובן שאף אחד לא מצפה לכם לזכור בעל פה את כל ה"לונלי פלנט" אלא רק לקבל קצת ידע שיעשיר לכם את חווית הטיול.


דרום אמריקה על המפה!


אז אחרי שבחרתם קבוצה ולמדתם קצת על ההיסטוריה של המקומות אפשר להגיד לכם ברוכים הבאים לדרום אמריקה. טיול מאורגן לדרום אמריקה מציג עולם עשיר של תרבות, טבע, היסטוריה, מוזיקה סוחפת, אוכל מיוחד, כדורגל מטורף ועוד הרבה הרבה הפתעות. לא במקרה דרום אמריקה נחשבת ליעד פופולארי ביותר על המטיילים הישראלים. אתם הולכים ליהנות מטיול שירכז עבורכם את מיטב האתרים והאירועים שיש ליבשת המדהימה הזו להציע. קחו לדוגמה את הקרנבל הססגוני בברזיל.

מדובר על חוויה חד פעמית של ריקוד, מוזיקה ובעיקר חווית האנשים הפשוטים שלרגע אחד, עוזבים את כל הצרות ומתמכרים למקצב ולחגיגה. יש כמובן עוד הרבה דברים שקצרה היריעה כאן מלהרחיב עליהם אבל אתם בהחלט מוזמנים להיכנס לאינטרנט ולראות לאן אתם הולכים להגיע.