דף הבית
נושאים כלליים

חנות מיסטיקה

יותר ויותר אנשים מגלים עניין רב בחנויות המיסטיקה. אנשים המחפשים אורח חיים מאוזן יותר, שלווה והעצמה רוחנית פונים אל חנות מיסטיקה. בעלי חנויות המיסטיקה מדווחים על גידול מתמיד במספר המבקרים בחנויות. אנשים רבים מבקשים עזרה בפתרון בעיות בריאות, בשיפור יחסים עם בני זוג ובקידום בקריירה.

מי שמגיע אל חנות מיסטיקה מחפש שלווה נפשית והעצמה רוחנית כדי שיוכל להתמודד עם אתגרי היום יום בהצלחה מרובה. חנות מיסטיקה מחזיקה מוצרים רבים כמו כתבי קודש, קבלה, אבני מזל, ועוד. אחד המוצרים הפופולאריים ביותר והמבוקשים ביותר בכל חנויות המיסטיקה הן אבני הקריסטלים. בשל הביקוש הרב וההתעניינות הרבה בחרתי להקדיש את הכתבה הזו לאבני הקריסטלים.


חנות מיסטיקה


חנות מיסטיקה – כל מה שרציתם לדעת על אבני הקריסטל

• אבני הקריסטלים משמשות גם כקישוט בתכשיטים שונים וגם כאבני ריפוי וכקמעות המעניקים מזל.

• אבני קריסטלים אשר נמכרים בכל חנות מיסטיקה הם סוג של מינרלים המצויים בכדור הארץ. הם מתגבשים במעמקי האדמה במשך מיליוני שנים. גורמים שונים כמו חום ולחץ משפיעים על תנאי הצמיחה של האבנים ועל צורתם. כל הגורמים האלו משפיעים על התכונות המיוחדות של אבני הקריסטל.

• הבחירה והמשיכה אל אבן מיוחדת אינה מקרית. העובדים של חנות מיסטיקה מספרים כי הלקוחות נמשכים באופן אינטואיטיבי לאבן מסוימת. הבחירה המקרית מסמלת את תחילת הקשר עם האבן הנבחרת.

• עובדי חנות מיסטיקה מיומנים ומקצועיים בד"כ. אפשר להיעזר בהם בבחירת האבנים לפתרון בעיות שונות.

• כאשר אנו מחפשים את ההשפעה של אבן הקריסטל, מומלץ להצמיד את האבן כמה שיותר קרוב לגוף. אפשר לענוד את האבן כתכשיט ואפשר להטמין אותה בכיס פנימי של הבגד שלובשים.

• אבן הקוורץ מעצימה את אנרגיית האהבה בבית. מומלץ להניח אותה בחדר השינה כדי לשמר את האהבה שבין בני הזוג.

• את האבנים שאנו קונים בכל חנות מיסטיקה מומלץ למקם בבית לפי המטרות השונות. כאשר נרצה להגביר את השפע בבית, לדוגמה, נשמור את האבן בארנק.

• לעתים יש צורך לטהר את האבנים. טיהור האבנים הוא טיהור אנרגטי. אין הכוונה לניקיון האבנים אלא להליך אנרגטי של היטהרות. טיהור האבן נועד לנקות את האבן מהאנרגיות השליליות שדבקו בה. אפשר לטהר את האבן באמצעות מים זורמים, ואפשר באמצעות עשן של מרווה. מעבירים את האבן בעשן של מרווה יבשה והיא כבר מטוהרת.