דף הבית
נושאים כלליים

אסטרולוגיה

מאת: יאיר גרין

אסטרולוגיה יכולה לשנות את החיים שלכם!

מדוע? כי באמצעות אסטרולוגיה ניתן להבין טוב יותר את מסלול החיים שלכם. ניתן ללמוד ממפת הלידה שלכם מדוע באתם לעולם ומהם השיעורים שאתם צריכים לעבור. ייעוץ אסטרולוגי עם אסטרולוג מקצועי יכול ממש להביא אתכם להארה של ממש לגבי החיים שלכם.


אסטרולוגיה


תקופות טובות, תקופות קשות

הרי לכל אחד מאיתנו יש תקופות טובות יותר או פחות לאורך החיים. מדובר בתהליכים נפשיים שאנו עוברים לאורך החיים וניתן להבחין בהם בתוך מפה אסטרולוגית. דרך משברים והתמודדויות אנו לומדים עוד על עצמנו ועל העולם. אסטרולוגיה יכולה לעזור לנו להבין אילו תהליכים אנו עוברים בנקודת זמן ספציפית. זה יכול להקל מאד על ההתמודדות שלנו – כי לפחות נבין למה קשה לנו ואולי גם האסטרולוג יוכל לספר לנו מתי צפויה הקלה בעומס הנפשי.


אסטרולוגיה ככלי ניבוי מדויק

אסטרולוגיה היא לא מדע מדויק, אך ניתן באמצעותה להגיע לתחזיות מדויקות ביותר. כאשר פונים אל אסטרולוגית מומחית מבינים פעמים רבות, כי כל סיפור חייו של האדם נגזר ממפת הלידה שלו. יש טכניקות רבות לקרוא את מפת הלידה ולפרש אותה, אבל בסופו של דבר כל הידע אודות האדם אגור בה. דבר כמו הורוסקופ יומי, הפך למצרך מבוקש מאד בקרב חלקים גדולים של האוכלוסיה.


מפת הלידה – מה היא בעצם?

מפת הלידה שלנו היא תמונת השמים ברגע הספציפי בו נולדנו. כלומר אם היו מקפיאים את גרמי השמיים בדיוק בשניה בה נולדנו והיו מצלמים את תמונת השמיים – היו מקבלים את מפת הלידה שלנו. המפה שלנו מורכבת מבתים שמסמלים את תחומי החיים שלנו ומהמזלות שנופלים על הבתים בצורה יוצאת דופן בכל מפה. כוכבי הלכת מפוזרים על גבי המזלות והבתים.


איך מנבאים את העתיד מהמפה?

אסטרולוגיה בודקת בכל רגע את היחס בין מפת הלידה שלנו שהיא קבועה לבין תמונת השמים העדכנית שמשתנה כל העת. אסטרולוגיה משלבת רוחניות וסמליות ביחד עם חישובים גיאומטריים מסובכים ומדויקים ביותר. האסטרולוגים הבינו כי הזוית הנוצרות בין כוכבים בשמיים לבין כוכבים במפת הלידה שלנו – מסמלות חוויות שונות ואירועים בחיים שלנו. כך אסטרולוג מיומן מסוגל לחזות אירועים בחיים שלנו.


זה עובד גם בכוון ההפוך

אסטרולוגיה פועלת בשני הכיוונים. כלומר אם אדם מסוים לא יודע את תאריך הלידה שלו, ניתן לגלות את תאריך הלידה על סמך אירועים משמעותיים ביותר שעבר בחייו כמו חתונה, ילדים, תאונות ובקיצור אירועים קיצוניים שמשנים את החיים. פשוט גוזרים אחורה את הזויות השונות.


אסטרולוגיה היא תחום רחב מימדים

יש באסטרולוגיה אינסוף אסכולות והמון טכניקות לניתוח אישיות וחיזוי מאורעות, דוגמא לכך היא אסטרולוגיה שבועית המתפרסת בעיתונים. עבור מי שמתעניין בתחום, מומלץ מאד לקחת קורס למתחילים. זכרו – אסטרולוגיה עובדת! אחרת לא היינו רואים כל כך הרבה אנשים חכמים נמשכים אחריה...