דף הבית
נושאים כלליים

אירועים בטבע
אירועים בטבע – היתרונות

אירועים בטבע הפכו יותר ויותר פופולארים בשנים האחרונים. במקום לשכור אולם אירועים קטן או גן אירועים מקושט, יוצאים לטבע וחוגגים. זה בכלל לה משנה מהו המאורע: חתונה, בר מצווה, יומולדת או כנס מקצועי... ברגע שיוצאים לטבע החוויה היא שונה בתכלית. מנינו בפניכם את היתרונות הבולטים לאירועים בטבע:

אווירה יוצאת דופן

אירועים בטבע מוציאים אותנו מהמשרדים ומאור הנאונים בו אנו יושבים מרבית שעות היום. פתאום אנו נושמים אוויר צח, רואים ירוק בעיניים ונהנים מהשקט היחסי. כשמתכננים אירוע בטבע, בדרך בוחרים מקום עם נוף יוצא דופן ועם גישה לאנשים בכל גיל. בתת מודע שלנו, אנחנו מחוברים מאד לטבע ונהנים מההזדמנות לנשום אוויר פתוח.

אירועים בטבע

נמאס מאולמות אירועים

יש משהו מאוס בתחום של אולמות אירועים. אז אמנם זה נוח עבור מארגני האירוע ואין סיכון מבחינת מזג האויר, אבל יש גם מחיר. אירועים שונים באולמות מרגישים כולם אותו הדבר. אתה מגיע אל אירוע משמח ומרגיש שאתה חוזר על אותו ריטואל קבוע ואותן מנות ידועות. כאשר מתכננים אירוע בטבע לעומת זאת, כל אירוע הוא שונה ומיוחד. זה מתחיל בבחירת הלוקיישן, ממשיך בתפאורה, באוכל, בתלבושות ובעיצוב. בחירת הלבוש לחתונה הוא משמועתי להצלחת האירוע. במידה והאירוע שלכם בשרון, אפשר לרכוש שמלה או שמלות ערב בכפר סבא. אירועים בטבע משדרים רעננות ומקוריות.

אירועים בטבע – ירידה לפרטים הקטנים

כשמתכננים אירועים בטבע – השליטה כולה בידיים שלכם. בד"כ מומלץ לעבוד עם מפיק אירועים שיעזור, אבל רק אתם בוחרים מה יהיה באירוע. אין אילוצים של האולם ואין הכתבות מראש. אם אתם רוצים מפיות כתומות וכוסות גבוהות – זה מה שיהיה. אם אתם רוצים להתחתן מול הים, מוצאים לוקיישן מרהיב מול הים. אם אתם רוצים בצהריים, אז מגיעים יום לפניכן ומכינים את השטח. אם רוצים אירוע קטן, מעצבים את כל המתחם בהתאם. אתם שולטים בקונספט של האירוע, בין אם אלו חתונות בטבע, מסיבות חברה דקורטיביות או הפקת בר מצווה בטבע הקסום והמטופח.

איכות האירוע

אין מה לעשות, אירועים בטבע הם איכותיים יותר מאשר אירועים במקומות סגורים. לפעמים משלמים מעט יותר עבור ההפקה – אבל זה שווה את זה! האוכל מושקע יותר, העיצוב מקורי, האורחים נהנים ונוצר חיבור אמיתי בין האורחים לבין המקום שבחרתם. אירועים בטבע הם אירועים שאנשים זוכרים, כי רגש טוב הוא דבר שנצרב בזיכרון לאורך זמן. זו ההמלצה שלנו.