דף הבית
נושאים כלליים

פנג שואי
פנג שואי כדרך חיים | מאת: שרונה אליאס

בשנים האחרונות יותר ויותר תורות מזרחיות מגיעות אלינו ואנו נפתחים לגישות חדשות לחיים. אנשים בתרבות המודרנית שלנו מתחילים להיפתח יותר ולגלות את עצמם וההבנה הזו מעלה תמיד את השאלה לגבי אורח החיים הנכון והבריא ביותר. כמובן שלכל אחד ואחת מאיתנו יש את הנושא שאנו מצליחים להתחבר אליו יותר, אבל המטרה הכללית היא להרגיש מחוברים לעצמנו.

אחת התורות המזרחיות הבולטות היא פנג שואי. מדובר בתורה סינית עתיקה המציעה את הדרך המיוחדת לחיות בבית ולסדר אותו. הבית הוא המקום שבו אנו מרגישים הכי בטוחים ויש תמיד להבין את המשמעות של זרימת האנרגיות בבית. התחום של לימודי פנג שואי בארץ התקדם מאוד בשנים האחרונות.


בית עם פנג שואי

הבית בכלל וכל חדר בנפרד מכילים את האנרגיות שלנו, והדרך הנכונה לחיות את החיים על פי תורת הפנג שואי, היא לתת לאנרגיות החיוביות לזרום אל הבית ובתוכו, ולהוציא את האנרגיות השליליות, וכמובן גם לא לייצר אותם.

ישנן מספר אסכולות וגישות של פנג שואי וכל אחת מהן מדגישה אלמנטים שונים. יש גישות שמכתיבות ללקוח מראש כיצד לסדר את הבית, מבלי להתחשב בהעדפות אישיות יותר מדי. יש גישות אחרות ששמות דגש גדול על עיצוב פנים ועל החיבור של הלקוח לעיצוב הבית שלו ומיקום החפצים. חשוב לבדוק את הנושא לפני קניית דירה.


פנג שואי למגוון תחומים

אנו יכולים להציע פנג שואי לכל תחום בחיים. אם אנו מבקשים לעצמנו עסקים משגשגים ופרנסה טובה, באמצעות הפאנג שואי והטיפים המתאימים אנו יכולים לסדר את המשרד בצורה מסוימת, שתיתן לאנרגיות הטובות והחיוביות לזרום ולהעניק את הטוב ואת החיובי שבדבר.

אותו הדבר לגבי בריאות, פוריות ועוד. סידור הבית והמשרד מייצג את תוואי הפנים והגוף של הבית, של החלל. ממש כשם שאנו מטפלים בעצמנו מבחינה רגשית ורוצים לעשות את כל הניתן בשביל ההרגשה הטובה, כך גם הבית עצמו צריך את תשומת הלב הזו. לימודי פנג שואי יתמקדו בדרך כלל ביישום ספציפי של הפנג שואי.


מוצרי פנג שואי מכל הלב

יש מי שיראה זאת כעיצוב הבית ויש מי שיראה את כטיהור אנרגטי, אך מבחינת הפאנג שואי יש מטרה לכל החוקים והדרכים השונות לסידור ועיצוב הבית. בית יכול להיות מעוצב לעילא ולעילא, אך על פי הפנג שואי, אם העיצוב עצמו חוסם את האנרגיות שהבית צריך אותם, ודייריו צריכים אותם עוד יותר, אז אין שום טעם בעיצוב, מכיוון שנוצרו חסמים אנרגטיים שיש לפתור אותם, לפתוח אותם ולתת לאנרגיות לזרום.

מומלץ להתייעץ עם מומחים לפני שמבצעים שינוי דרסטי בבית: שבירת קירות, חדרים חדשים, החלפת ריצוף, פתיחת מרפסת, בריכות נוי, שיפוץ כללי ועוד. לגבי מוצרי פנג שואי , ניתן לקבל אינפורמציה מדויקת יותר בחנויות מיסטיקה או לחילופין לקרוא על התחום באינטרנט ובספרים. מדובר בעולם רוחני עשיר ומרתק.