דף הבית
נושאים כלליים

מיסטיקה

מאת: יסמין אברהם

מיסטיקה
היא תחום רחב למדי. שירות מיסטיקנים און ליין נותן מענה בעזרת כל תחומי המיסטיקה השונים: רוח המיסטיקה, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, קבלה, מגידי עתידות, קלפי טארוט, אבנים, קריסטלים, תפיסות מזרחיות, פירוש חלומות לפי הקבלה, פתיחת מזל, הילינג ומה לא... ניתן גם לפנות אל פורטל מיסטיקנים אונליין באופן ישיר ללא מתווכים. אבל תסכימו איתי לגבי דבר אחד – אין כמו תקשור.


תקשור

תקשור הוא כנראה חלק המגניב והמטורף ביותר בתחום הזה שנקרא מיסטיקה. מי שאף פעם לא נפגש עם מתקשרים רוחניים או מתקשרת טובה כנראה לא מבין על מה אני מדבר. אתה נמצא בפגישת ייעוץ פנים אל פנים או בטלפון ופתאום איזו יישות עליונה משתלטת על המתקשר ומתחילה לדבר אלייך!

לפעמים מדובר במדריך העליון של אותו מתקשר ולפעמים אותו מתקשר יכול לתקשר אלייך נשמה כלשהי קרובה אלייך שכבר הלכה לעולמה. כך בעצם ניתן לקבל מסרים מן המתים! במהלך פגישת תקשור עוברים לפעמים חוויות חזקות ביותר שיכולות לטלטל את הנפש. המתקשר צריך לדעת בד"כ מה הלקוח מסוגל לשמוע, ומה לא. לא כל אחד מאמין בתחום של מיסטיקה אבל יש מקרים בהם מדובר במדיומים עם יכולות פשוט מדהימות.

אבל בסופו של דבר, מיסטיקה זה לא רק מדיומים, מגדת עתידות, מתקשרים מומלצים ואנשים עם כוחות על טבעיים. אלו עוד תחומים מרתקים בתחום של מיסטיקה:


מיסטיקה


אסטרולוגיה

אסטרולוגיה היא תחום מיסטי המשלב בין הרוחני לבין הרציונאלי. אסטרולוג טוב חייב לשלב חישובים מתמטיים מדויקים עם אינטואציות ועם רגישות אמיתית ללקוח. יש באסטרולוגיה כלים שמאפשרים לחזות את העתיד, להתאים בין זוגות ולהסביר למה קרו לנו מקרים כאלו ואחרים. שירות נפוץ כיום של שירותי האסטרולוגיה, הוא הצגת הורוסקופ למחר. הורוסקופ יומיומי המאפשר לכן להתכונן טוב יותר ליום המחר. לא מספיק לכם? יש עוד תחומים מדהימים של מיסטיקה...


נומרולוגיה


הלכתם פעם אל נומרולוגית? האם אתם מאמינים בתחום של נומרולוגיה? כיום כמעט כל איש עסקים רציני התייעץ בחייו עם נומרולוגית לעסקים. נומרולוגים עושים לנו מפת לידה ע"ס תאריך הלידה המדויק. כנראה שיש בתוך התאריך ובתוך הגימטריה של השם שלנו המון אינפורמציה. אפשר לראות תקופות בחיים המתאימות לפעילויות שונות כמו חתונה, קריירה, לימודים ומנוחה... ייעוץ נומרולוגי יכול להיות קצר וקולע – מומלץ.


קלפי טארוט

עבור חובבי מיסטיקה כנראה ומדובר באחד התהליכים החווייתיים והמרגשים יותר, שכן הלקוח לוקח בד"כ חלק בתהליך. בפתיחת טארוט סטנדרטית גם הלקוח משתתף בתהליך ושולף בעצמו קלף... לפעמים יוצא לך קלף אופטימי ומשמח ולפעמים יוצא קלף שמדבר על קושי גדול ואולי אפילו אובדן (לא עלינו)...


הסרת עין הרע

מיסטיקה אמיתית פותחת לנו את הראש ואת הדימיון. עבור רבים מאיתנו מדובר בחלק בלתי נפרד מהחיים כאשר מעוניינים להשתחרר ממחסומים ולקדם הסרת עין הרע אנרגטית. מזל שיש ברשת כל כך הרבה אינפורמציה חינמית בנושא.


מקובלים

אנשי אור הקבלה המומחים כמו נתנאל הכהן מסוגלים לחולל ניסים של ממש. מומלץ לפנות אל מקובלים להסרת עין הרע, פתיחת חסימות, ריפוי, פיריון, ברכה לזיווג ועוד ועוד. הקבלה היא תורת הסוד של יהדות  ויש בה כשפים ולחשים שיכולים לשנות את החיים שלנו.