דף הבית
נושאים כלליים

פורום אסטרולוגיה

מאת: יוני נבון

מי מאיתנו לא נכנס לפחות פעם אחת לפורום באינטרנט? יש היום פורומים העוסקים בנושאים שונים ומגוונים עד כך שכל אחד יכול למצוא את הפורום המתאים לו, זה שמדבר על תחומי התעניינותו. אחד הפורומים המעניינים ביותר הוא פורום אסטרולוגיה. פורום אסטרולוגיה מאפשר לכל מי שמתעניין בנושא המזלות והכוכבים, לשאול את המומחים שאלות, להכיר חברים חדשים ולהיות מעורב יותר בתחום שכל כך מעניין אותו.


פורום אסטרולוגיה ככלי לשאול שאלות ולקבל תשובות

יש הרבה אנשים המתעניינים באסטרולוגיה. יש מי שהדפיס מפה אסטרולוגית מדויקת עם אסטרולוג, אך לא כולם עד כדי כך רציניים. יש לא מעט אנשים שסתם קוראים להנאתם את ההורוסקופ השבועי בתקווה לגלות שם חדשה שתשפיע על גורלם (כמעט בכל אחד מאיתנו מקננת התקווה לפתוח את מוסף סוף השבוע ולגלות שלבני המזל שלנו צפויה התאהבות לקראת אמצע השבוע הבא). יש אנשים שלא זזים מטר בלי התחזית ההורוסוקופית שלהם, הם יתייעצו באסטרולוג וינתבו את חייהם לפי מה שכתוב בכוכבים.

למעשה, פורום אסטרולוגיה ככלי לשאול שאלות ולקבל תשובות, הינו המקום בו כל אחד יכול לשאול שאלות, להתעניין וזאת מבלי שהחברה תשפוט אותו על התעסקותו באסטרולוגיה. אני מכיר לא מעט אנשים שמאוד מתעניינים באסטרולוגיה אולם עושים זאת בהיחבא, הם לא רוצים שידעו שהם באמת מאמינים בכוכבים ומזלות ובצורה כזו הפורומים השונים בתחום, מאפשרים להם להיות מעורבים, לשאול שאלות וזאת מבלי להיחשף.


פורום אסטרולוגיה ככלי להכרת אנשים בתחום

זה מאוד נחמד לדעת שאתה לא היחיד שמתעניין במזלות. מקום כמו פורום אסטרולוגיה הוא מקום מפגש מרתק עבור אנשים עם אותו תחום עניין. ניתן לקשור קשרים עמוקים וארוכי טווח דרך פורום מסוג זה.

פורומים בכלל הם אמצעי נהדר להכיר חברים חדשים ולקבל תשובות לשאלות שתמיד רציתם לשאול אבל לא ידעתם את מי. בפורום אתם יכולים להיות אנונימיים לחלוטין, אף אחד לא מכיר אתכם בשם האמיתי אלא רק בשם הכינוי שלכם, דבר המאפשר לכם לנוע בחופשיות במרחב הווירטואלי.

הרבה בני נוער שמתלבטים לגבי זהותם המינית משתמשים בפורומים השונים על מנת לשאול, להתייעץ, לקבל כתף חמה ולדעת שיש עוד אנשים שנמצאים באותו מצב כמוהם וניתן להיעזר בהם. במובן הזה, פורום אסטרולוגיה אינו שונה מפורומים אחרים, משום שהמהות של הפורום היא אותה מהות ולא משנה אם הפורום יהיה בנושא האח הגדול, אסטרולוגיה או אפיית עוגת גזר.