דף הבית
נושאים כלליים

אסטרולוגיה שבועית
אסטרולוגיה שבועית היא תוכנית שבועית אשר צופה את האפשריות העומדות לפני אדם בהתאם לתנועותיהם של גרמי שמים אסטרונומים ובהתבסס על ידע מיסטי המשלב בין השניים. תוכנית אסטרולוגיה שבועית נבנית על ידי איש מקצוע אשר ניכן ביכולת לפענח את סממני גרמי השמיים, ולפענחם לכדי המלצות והזדמנויות באשר לגורלו של אדם לשבוע מסוים.

מפת תוכנית אסטרולוגיה שבועית ניתן להזמין באופן אישי ואינדיבידואלי לאדם אצל מיסטיקן מומחה, אולם ניתן למצוא תוכנית חיזוי והמלצות אסטרולוגיה שבועית כללית על פי מזלות ותארכי הלידה בעיתונים השונים.


אסטרולוגיה שבועית


אסטרולוגיה שבועית- בחירת מיסטיקן

אסטרולוגיה ומפת אסטרולוגיה שבועית היא מדע המבוסס על נתונים מדויקים, כשלכל נתון וסממן שכזה ישנה משמעות מיסטית מדויקת. על מנת לפענח נכונה את הסממנים, ישנו צורך במומחיות מיסטית גבוהה מאוד וידע מקצועי באסטרולוגיה.

לכן, כאשר אנו אל פונים אל אסטרולוגיה שבועית חשוב מאוד, לבדוק היטב ולוודא כי מאחורי ההמלצות והתחזיות עומד בעל מקצוע מומחה ומיומן אשר מתרגם נכונה את הסממנים ומשמעותם.

אסטרולוגיה שבועית – בחירת המסלול הנכון

כולנו נאלצים להחליט החלטות רבות מידי יום, חלקן גדלות והרות גורל וחלקן נראות בלתי חשובות. המשותף לכל ההחלטות הוא שמרגע שאנו מקבלים אותן אנו בוחרים למעשה במסלול מסוים ומוותרים על אחר. לכל מסלול שכזה עשויות להיות השלכות נוספות מלבד אותו נושא ספציפי בו קיבלנו את ההחלטה. על מנת לבחור במסלול הנכון ביותר מומלץ להיעזר בתוכנית אסטרולוגיה שבועית.

תוכנית אסטרולוגיה שבועית מעניקה לנו את האפשרות לקבל מידע באשר לגורל הצפוי לנו בשבוע הקרוב ובכך להחליט האם בהתאם לגורל זה כדאי לנו לבחור במסלול זה או אחר או לחכות לשעה טובה יותר כדי לצאת למסלול מסוים. באמצעות מידע זה, מספקת לנו אסטרולוגיה שבועית את הכלים לבחור במסלול הנכון ביותר עבורנו וחשוב מכך את התזמון הנכון ביותר.


אסטרולוגיה שבועית - הסוד

כולנו מכירים אותו מהעיתונים, כולנו יודעים שהוא שווה, שווה הרבה מאוד. ולא רק כסף כנראה שגם ידע יש לו אחרת איך הוא הצליח? פעם דיברו על מידע שהגיע, אמרו שיש מדליף אמרו הרבה, אבל בעיקר קינאו.

בראיון בעיתון הוא סיפר שהוא קורא את טור אסטרולוגיה שבועית ואז מתכנן, הם צחקו, חשבו שהוא מתחמק, הוא היה רציני. אבל האמת היא שכבר שנים מאז היום ההוא עוד בצבא, הוא מקפיד. כול שבוע כמו שעון מגיעה למשרדו מפת אסטרולוגיה שבועית, ואז הוא מתכנן ומזיז, קובע פגישות,ומקבל החלטות.