דף הבית
נושאים כלליים

קוטג'ים בכפר סבא

כפר סבא ממוקמת באזור השרון. עיקר מפעלה התרבותי נמצא ב"מרכז ספיר" והיא מונה כ- 83,000 תושבים. זוהי עיר בעלת נפח היסטורי ותרבותי, וכן עיר הידועה באחוז גבוה של מסיימי הבגרות, בשל מערכת החינוך הטובה שבה. בחירת קוטג'ים בכפר סבא נעשית בדרך כלל על פי הקריטריונים של קרבה למרכזים מסחריים, קירבה לבתי הספר והגנים, וכן בחירה על פי אזור מחייה שקט המתאים לילדים במידה ויש, או במידה ומתכננים להקים משפחה בעתיד הקרוב או הרחוק.

מגוון קוטג'ים בכפר סבא מהווים סביבת מחייה נעימה, וכן בית שקט ונרחב, המאפשר בתוכו מקום משחק לילדים ומספיק שקט גם להורים. יתרונות של קוטג' הם רבים. בדרך כלל יש בו חצר, וניתן לגדל חיית מחמד כזו או אחרת, והבית עצמו הופך במהירות לבעל תחושה אישית של שייכות ולא רק למקום אליו מגיעים אחרי בית הספר או אחרי העבודה.

קוטג'ים בכפר סבא - למשפחה

כדי לבנות משפחה, לא מספיק רק להביא את הילדים לאוויר העולם, אלא יש לבנות הרמוניה משפחתית, שתהפוך את הבית למקום בטוח ונעים. למבצר ששם מרגישים הילדים וההורים ביטחון ושמחה. קוטג'ים בכפר סבא, גם בגלל אופי העיר וגם בגלל אופי בתי הקוטג' עוזרים מאד למטרות אלה, ואפילו מקדמות אותן במהירות יתרה. העיר כפר סבא מציעה כמה מקומות עיקריים לגור בהם, ביניהם אזור קניון ערים וכן מתחם ג'י החדש שנבנה בו פארק חדש, המתאים למשפחות.

מידע שימושי אודות קוטג'ים בכפר סבא

הקוטג'ים בכפר סבא יושבים בדרך כלל על משטח של בין 300 ל-350 מ"ר, שמתוכו גודל הבית נע בין 220 ל- 270 מ"ר. מה שאומר ששטח הבית עצמו גדול מאד וכן השטח החיצוני. יש מקום משחק, יש מקום לאירוח, אפשר לפתח תחביבי גינה ולגדל צמחים שונים, אפשר, כפי שהוזכר קודם לגדל חית מחמד, ולאלו שאוהבים במיוחד, אפשר אפילו לגדל שני בעלי חיים.

מיקומה של כפר סבא ואופייה של העיר תורמים גם הם ליתרונות קוטג'ים בכפר סבא, המיקום המרכזי בשרון, האופי העירוני של כפר סבא, יחד עם נגיעה לטבע מהווים איזון מעולה לחיים שאינם רחוקים מ"אקשן" העיר ליופי הטבע.

עולה עולה לנו

מסקר שוק מצומצם מצאנו כי קוטג'ים בסדר גודל שהוזכר כאן עולים בין שלושה מיליון שקלים לשלושה מיליון שלוש מאות, והם לפני שיפוץ כללי. קוטג'ים שאינם דורשים שיפוץ יכולים להגיע לארבעה מיליון שקלים, וקוטג'ים גדולים יותר של שבעה חדרים בערך, מגיעים גם לחמישה מיליון שקלים.