דף הבית
נושאים כלליים

עוד מקרקעין
שיטות העבודה של עו"ד מקרקעין

מה שהופך את שיטות העבודה של עו"ד מקרקעין לכה נחוצות בכל עסקת נדל"ן באשר היא, הן יכולות משא ומתן מול עורכי דין אשר מייצגים את הצד השני. שיטות ניהול משא ומתן הייחודיות ביותר אשר ביכולתם לקדם את עסקת הנדל"ן לעבר ההצלחה, עומדות בבסיס הליווי המקצועי אשר מעניק עו"ד מקרקעין מנוסה ומיומן ביותר, אך לא רק זאת. מלבד ניהול משא ומתן, באפשרותו של עו"ד מקצועי לנצל את הקשרים העסקיים שרכש במהלך שנות עבודתו בתחום ולפנות אל המומחים על מנת להפחית היטלים ותשלום המיסים וגם לנהל דיונים שונים אשר קשורים לעסקאות הנדל"ן בבתי המשפט המקומיים במידת הצורך.

מה זה אומר - התנגדות לתוכנית בניה?

תוכניות בניה מתפרסמות בעיתונות מדי שבוע בשבוע והודעות בדבר הקמתן נשלחות בדרך כלל לבעלי הנכס באמצעות דואר רשום. כיוון שהודעות אלה מנוסחות בשפה משפטית מטבע הדברים, הרי שכמובן מומלץ לפנות אל עו"ד מקרקעין על מנת לבדוק את חוקיותן. במקרים בהם מופרת החוקיות, יש לברר את העניין לעומק, לבחון את כל העובדות ולהבין את כל הסעיפים בהודעה על מנת להגיש התנגדות לתוכנית. כאשר התנגדות לתוכנית בניה נעשית בליווי עו"ד מקרקעין, הדבר מבטיח כי הפרוצדורה המשפטית תניב את השינוי המבוקש.

האם עו"ד מקרקעין יכול לסייע בהפחתת תשלומי ארנונה והיטלי העירייה?

בהחלט! בזכות כישוריו, קשריו העסקיים ובזכות היכולת של עורך דין העוסק בתחום מקרקעין לפנות למומחים לבדיקה וגם לרשויות בבקשה רשמית שמנוסחת ומחוזקת על ידי החוק, ניתן להשיג הפחתה משמעותית של תשלום המס ולהעצים את כדאיות עסקת הנדל"ן.

חתימה על חוזה שכירות או מכירה בסיוע של עו"ד מקרקעין מקצועי

חוזה שכירות או מכירה הוא מסמך משפטי שמעגן את כל החובות והזכויות של שני הצדדים המשתתפים במכירה או השכרה. מדובר על הסכם בעל חשיבות רבה בעיקר עבור בעלי הנכסים, מכיוון שעליו להבטיח כי זכויותיהם לא יפגעו ולא יופרו על ידי הרוכש או השוכר. עורך דין העוסק בתחום נדל"ן ילווה את התהליך ויבטיח כי לא תתאפשר פריצת חוזה.