דף הבית
נושאים כלליים

לופטים
כל מה שצריך לדעת על לופטים
לופט הוא חלל פתוח שיכול לשמש עבור מגורים ואירוח. לופטים מפנקים מפוזרים בכל רחבי הארץ והם מיועדים גם למסיבות, אירועים פרטיים ועסקיים, השקות, הרמות כוסית ועוד. היתרון של חלל פתוח מן הסוג הזה הוא מקום בלתי מוגבל. אפשר לנצל את החלל כדי לפזר שולחנות משחק, ג'קוזי, ספא, בר אלכוהול, דוכני מזון ועוד. כמות האפשרויות בתוך לופטים היא אינסופית ולכן הם זוכים להצלחה בכל רחבי העולם. יחד עם זאת, יש הבדלים בין חללים פתוחים הקובעים את האופי של המקום ואת ייעודו.

לא כל חלל פתוח יכול לשמש להפקת מסיבה או לצרכי לינה ואירוח. מי שמתכנן להזמין לופטים צריך לבדוק מראש מה הייעוד שלו. אפשר להשוות בין חללים פתוחים לפי צרכים, טעם אישי או תקציב. פערי המחירים בין חללים פתוחים גבוהים מאוד. לצד חללים פתוחים עם אבזור אקסקלוסיבי ונוף מרהיב מכל חלון, יש גם חללים מצומצמים שאינם מציעים תנאים נוחים. בסופו של דבר, ההבדלים בין חללים פתוחים לצרכי אירועים ואירוח לא שונים מההבדלים בין חדרי מלון, צימרים או וילות.

כמה עולה לשכור חלל פתוח?
אפשר להוזיל את עלויות ההשכרה של לופטים אם משתמשים בשיטות הנכונות. שיטה אחת יכולה להיות השכרת החלל עבור מספר שעות בלבד. זו השכרה הרלוונטית לאירועים מצומצמים כגון מסיבת יום הולדת, חתונה אינטימית או לחילופין מסיבת רווקים ורווקות. אפשר לתאם מראש את מספר שעות ההשכרה מול בעלי המקום וכך להשיג חיסכון משמעותי.

שיטה שנייה של חיסכון בעלויות לקראת השכרת לופטים היא לתאם מראש את מספר הימים. יש מקומות בהם המחיר יורד ככל שימי ההשכרה עולים. מבחינת בעלי המקום, עדיף להשכיר את החלל הפתוח למספר ימים בטוחים במחיר נמוך מאשר לחפש אחר שוכרים חדשים.