דף הבית
נושאים כלליים

קורס צילום

תמיד ידעת שיש לך את זה, את היכולת לתפוס את הרגע המושלם ולהנציח אותו לכל החיים, אבל חסר לך קצת חומר רקע, קצת מידע בסיסי למתחילים, ולכן זה הזמן ללכת ללמוד קורס צילום באחד מבתי הספר בארץ. קורס צילום יקנה לך את הכלים הדרושים, את המידע החסר וישלים את הטאצ'. הצילום הוא סיפור אהבה שלא נגמר. אם יש לך את זה, אז תשקיע בזה!

קורס צילום – כי תמונה אחת שווה אלף מילים

הדבר שהכי חשוב לזכור ולשים אליו לב כשאנו רוצים לצלם זה הנושא של הצילום. לא כמות התמונות זה מה שחשוב, אלא האיכות. לפעמים נצלם מאה תמונות ומתוכן לא תהיה אף לא תמונה אחת מושלמת ולפעמים נצליח לתפוס אך ורק תמונה אחת והיא תהיה התמונה הטובה ביותר.
כשאנו באים לצלם מומלץ לצאת קצת מהפוקוס, להשתולל, לזרום עם התמונות ועם המצלמה ולהגיע לתוצאות מושלמות.

קורס צילום דיגיטלי הוא נקודת התחלה טובה מאוד למי שיש לו את ההרגשה ואת הנגיעה אך אין לו את כל הידע הנדרש. בקורס צילום לומדים דברים חשובים על המצלמה שלא תמיד אנו מודעים אליהם, לומדים איך לעצב את התמונה לאחר הצילום בצורה שתשביע את רצוננו ועוד.  

ניתן להירשם אל קורס צילום במספר מקומות ברחבי הארץ, ישנו קורס צילום בבאר שבע, קורס צילום ברחובות, קורס צילום בתל אביב ועוד.

קורס צילום – השער שלך להצלחה

פוקוס נכון, זווית הצילום, תאורה, עדשות המצלמה, זום , כל אלו ועוד הם נושאים חשובים שצלמים מתחילים לא תמיד מודעים אליהם. במהלך קורס צילום, ניתן ללמוד את המושגים האלו לעומק ולהפוך מצלם חובבן לצלם מקצועי.

כמו כן, בקורס צילום לומדים גם על עולם הצילום הטכנולוגי המתחדש כל יום. על הפרק כיום עומד כל נושא הצילום הדיגיטאלי. עולם הצילום הדיגיטאלי הוא אומנות ממש ומומלץ ללמוד את הנושא הזה גם מצדדיו האומנותיים. צילום ועריכה דיגיטאלית דורשים גם מעט לימודי מדעים והמון אימונים על צילומים דיגיטאליים.

קורס צילום כולל בתוכו לימוד של כל יסודות עולם הצילום ושפת הצילום, פיתוח מיומנויות של צילום בתנאים שונים (תנאי יום ותנאי לילה) שינויי קומפוזיציה לאחר הצילום, שינוי בהירות וכהות, ריטושים, פילטרים, ושימושים מתקדמים בצילום דיגיטאלי.