דף הבית
נושאים כלליים

קורס צילום דיגיטלי
מפגשים בולטים במהלך קורס צילום דיגיטלי
קורס צילום דיגיטלי כולל סדרה של מפגשים. מטרת המפגשים היא לחשוף את הסטודנטים לשיטות, טכניקות ורעיונות סביב תחום הצילום כאמנות וכפרקטיקה מעשית. המפגשים נערכים בסביבה מפרה ובקבוצות קטנות. כל מפגש מודרך על ידי מרצה מקצועי עם ניסיון בשטח. המפגשים מחולקים לנושאי לימוד בולטים והם מהווים את הבסיס ללמידה משמעותית. בנוסף, בעזרת מפגשים הנערכים במהלך הקורס ניתן ללמוד מטעויות ולתקן כשלים. המפגשים הם הדרך היחידה להמיר את הידע התיאורטי לניסיון מעשי ולצאת לשדה עם כלים אפקטיביים.

יש מספר מפגשים בקורס צילום דיגיטלי. המפגש הראשון כולל ברוב המקרים היכרות אישית ומעבר על יסודות הצילום, בעוד המפגש השני מוקדש לנושא טכנולוגיה של הצילום, צמצם ומהירות. מפגשים אלו הם דוגמא לאופן בו סטודנטים בקורס לומדים כיצד להשתמש במושגים המקצועיים ובכלים העומדים לרשותם. המפגש השלישי יכול להיות סביב צילום חוץ, נוף עירוני ותרגול. לאחר מכן ניתן להקדיש חלק אחר של המפגשים לטובת ביקורת עבודות, מדידות אור וחשיפות מתקדמות.

הייחודיות של קורס צילום דיגיטלי

המפגשים השונים מדגישים את הייחודיות של קורס צילום דיגיטלי. במפגשים אלו שמים לב להבדלים בין צילום מסורתי, צילום סטילס או צילום דיגיטלי. חלק מהמפגשים עוסקים בגישות בצילום רחוב וחלק לא מבוטל מעלה לדיון את צבעוניות מקורות האור, יצירת איזון לבן במצלמה דיגיטלית משוכללת וכמובן הכנה לצילומי לילה.

קורס צילום דיגיטלי יכול להיות השלב הראשון בפיתוח קריירה מקצועית, או לחילופין להוות את נקודת הסיום בתהליך הכשרה ארוך. רמת השיעורים והמפגשים בקורס נקבעים מראש ועל פי צרכי קהל היעד. יש הרבה סוגים של קורסים העוסקים בנושא של צילום דיגיטלי. בכל קורס מתמקדים בנושאים אחרים במטרה להשיג תוצאות מרביות.