דף הבית
נושאים כלליים

פאונדרס
מדוע בחרה פאונדרס להשקיע באנרגיה ירוקה?

כפי שאתם בוודאי יודעים, הטרנד הירוק הפך להיות נפוץ מאד ברחבי העולם כולו לאורך השנים האחרונות. אין כל צל של ספק כי המודעות לשמירה על איכות הסביבה, לצד פיתוח אנושי נמצאת בשיאה בימים אלו, ואין כל סיבה לחשוב כי התהליך הזה ייעצר מתי שהוא בעתיד הקרוב. להפך - סביר מאד להניח כי ככל שהשנים יעברו, כך המודעות לנושא תגבר עוד יותר ויותר מן הסתם. על כן החליטה חברת פאונדרס להקדים בעצם את הצעדים, ולהתחיל להשקיע בפרויקטים שונים כאלה ואחרים אשר נחשבים לירוקים, וקשורים בניצול נכון של מאגרי אנרגיה אשר יכולים להיגמר. כיצד היא עושה זאת הלכה למעשה?

 

ירוק לצד רווחיות

בעצם, האסטרטגיה אשר מובילה את פאונדרס היא שהשקעה באנרגיה ירוקה, לא סותרת את הרווחים הפוטנציאליים אשר עשויים להגיע בהמשך הדרך. ממשלות רבות מעוניינות כיום לקדם את הנושא לרווחת תושביהן ועל כן מעניקות הקלות משמעותיות בכל מה שנוגע למימוש של פרויקטים ירוקים באזורים שונים. חברת פאונדרס כידוע, היא חברה אשר עוסקת בעיקר בהשקעות נדל"ן, ונכון לימים אלו, גם ההשקעות שלה בתחום האנרגיה הירוקה- שמורות לעולם הנדל"ן. איך הדברים משתלבים? מדובר בין השאר בהשקעה בפרויקטים שנעשים באמצעות שיטות בניה ירוקות, ואשר המבנים הסופיים יהיו ידידותיים לסביבה, ינצלו אנרגיה בצורה חסכונית, וכך יזכו בעצם לתו תקן ירוק - ויזכו גם להקלות שונות. פאונדרס משקיעה בפרויקטים אלו מתוך הבנה שזה בעצם העתיד - ורצוי לנצל את ההקלות שיש כיום בתחום כל עוד הדבר אפשרי. לפני רכישת הנכס חשוב לפנות אל עורך דין מקרקעין.

 

כיצד מובטחים הרווחים?

אבל איך פאונדרס יכולה לדעת שמדובר על פרויקטים מוצלחים שיישאו פרי? פאונדרס כידוע, לא משקיעה בכל פרויקט ירוק באשר הוא. החברה בוחנת היטב כל פרויקט, מעבר להיבטים הסביבתיים שלו. בין השאר פאונדרס בוחנת היטב את המיקום של הפרויקט, את הגורמים שעומדים מאחוריו, את הגורמים שמעוניינים לשכור את הנכס וכיו"ב. כך בעצם, פאונדרס ממשיכה גם כאן להשקיע אך ורק בנכסים שנחשבים בטוחים ורווחיים בו זמנית, וכך הכסף שלכם מושקע בצורה נבונה.