דף הבית
נושאים כלליים

מתנות מיוחדות
כאשר לאדם הקרוב אלינו יש יום הולדת או אירוע משמח, אנחנו רוצים להפתיע אותו ולתת לו מתנה ממש מיוחדת. כיום קשה מאוד להפתיע אנשים וזאת משום שהצרכנים כיום אינם תמימים. הכול זמין לכולם והגענו למצב אבסורדי בו דווקא מתנות בהן מושקעת מחשבה רבה ולאו דווקא כסף רב היא המוצלחת ביותר.

כאשר אנחנו מדברים על מתנות מיוחדות אנו למעשה מדברים עם מתנות שמצליחות להפתיע אנשים. מתנות כאלו הן מתנות להן אנשים באמת לא ציפו או לא יכלו לשער שהן יובאו. פעמים רבות אנו רואים כי אנשים מתרגשים ממחוות קטנות במיוחד וזאת בשל העובדה שדברים קטנים יכולים להיות גדולים עבור אנשים מסוימים.


מתנות מיוחדות


מהן מתנות מיוחדות ?


מתנות מיוחדות הן מתנות בהן הושקעה מחשבה רבה. מדובר על מתנות אישיות בדרך כלל והן לא צריכות להיות יקרות במיוחד או ייחודיות, הן צריכות לקלוע באופן מדויק לאדם אותו אתם נותנים אותן. אנשים מסוימים מקבלים מתנות יקרות וגדולות ולא מתרגשים מהם כמו שהם מתרגשים ממתנות קטנות כמו ספר ילדות אותו אהבו וניסו להשיג הרבה זמן. כמובן שהן יכולות להיות גם מעט יקרות יותר כמו טבעות חצי נישואין, אך זה תלוי באירוע ובמקבל המתנה.

מתנות מיוחדות הן גם מתנות שהושקע בהן זמן, הושקעה בהן מחשבה ומן הסתם שהושקעה בהן עבודת הכנה. ככל שעבודת ההכנה תהיה מקיפה ורחבה יותר כך מי שיקבל את המתנה יעריך אותה יותר.

כיצד יש לתת מתנות מיוחדות ?

כאשר אתם חושבים לתת מתנות מיוחדות (בין אם מדובר בחבר קרוב, מתנות לעובדים, קרוב משפחה או בן/ת הזוג) חשבו בראש ובראשונה על האדם לו אתם נותנים את המתנה. נסו להיזכר האם דיבר פעם על דבר מסוים לו הוא עורג, האם סיפר סיפור מיוחד על ספר או בגד, סוג של רהיט או ספל ובדקו האם אתם יכולים למצוא אותו.

עליכם לזכור כל העת את האדם לו אתם נותנים את המתנה, שכאמור הייחוד בנתינת מתנה מיוחדת מגיע מהמקום של המחשבה. התאמת המתנה היא זו שתקבע את הצלחתה. אנשים רבים טועים כאשר הם נותנים מתנות, בדרך כלל אנשים חושבים מה היה משמח אותם באופן אישי ונותנים את אותה המתנה לאדם אחר, זו מחשבה שמגיעה ממקום טוב אך היא פסולה מבסיסה וזאת משום שמתנות שמתאימות לכם לאו דווקא יהיו אהודות על אחרים.

במידה ואתם מעוניינים לתת מתנה ייחודית יקרה למדי תוכלו לשלב בה כמה אנשים, אם מדובר בכמה חברים אספו כסף בין כולם וכך גם כאשר מדובר במשפחה, בחברים מהעבודה וכדומה. פעמים רבות אנשים נהנים לקבל מתנה אחת גדולה ומיוחדת מכולם מאשר הרבה מתנות קטנות.