דף הבית
נושאים כלליים

טבעות חצי נישואין
טבעות חצי נישואין: הביטוי המושלם לאהבה

כאשר אתם עומדים להתחתן, אין ספק כי אתם עומדים בפני תקופה של לא מעט החלטות חשובות, התרוצצויות ושיחות עם ספקים. אחד מן הנושאים שתצטרכו לעסוק בהם גם כן הוא כמובן נושא טבעות הנישואין שלכם. בהקשר לזה, אנו רוצים לשתף אתכם במידע בנושא טבעות חצי נישואין.

מטרתן של טבעות חצי נישואין היא להשלים את המראה של טבעת הנישואין ולספק לה ללא כל ספק אסתטיקה מרהיבה עבור הכלה. בניגוד לטבעות הנישואין אשר חייבות להיות כשרות במעמד החופה ועל כן אסור להן להיות משובצות באבני חן או יהלומים, טבעות חצי נישואין הן בדרך כלל עגולות, יש בהן יהלומים מוטבעים בעיצובים שונים והן נענדות בצמוד אל טבעת האירוסין.

 

הסוגים השונים של הטבעות

ניתן לבחור טבעות חצי נישואין מתוך מספר סוגים. השיבוץ הקלאסי של טבעות חצי נישואין נקרא מסילה, ובו היהלומים מסודרים על גבי מסילה בתוך מסגרת המתכת עצמה. סגנון אחר מציע את שיבוץ היהלומים במעין כס בעל חורים. התוצאה היא בולטות של היהלום גם מהצדדים ולא רק ממבט עליון.

 

מתי כדאי לרכוש טבעת חצי נישואין?

טבעות חצי נישואין יכולות לשמש גם את הלקוחות לצורך ציון אירועים מיוחדים. לא כולם עונדים את הטבעות הללו לצד טבעות האירוסין, ועבורם הטבעת יכולה להיות מתנה להולדת ילד ראשון, לציון תאריך מיוחד או פשוט ביטוי לאהבה. היתרון של טבעות חצי נישואין הוא המחיר הנוח שלהן, העיצוב המרשים והמגוון בסגנונות. כל אישה יכולה למצוא טבעת אשר תייצג את המאפיינים שלה בצורה המדויקת ביותר: ישנן טבעות עם יהלומים גדולים, טבעות עם הרבה יהלומים קטנים או טבעות בסגנון קלאסי.

 

שיקולים בקביעת מחיר הטבעת

המחיר של הטבעות נקבע על פי משקל הזהב, היהלומים ואופן השיבוץ. באופן כללי, בטבעות בהן היהלומים משובצים לכל אורך ההיקף המחיר יהיה גבוה מאשר טבעות בהן היהלומים נמצאים רק על גבי חלק מאותו היקף. יחד עם זאת, טווח המחירים עבור טבעות מן הסוג הזה רחב ואפשר למצוא טבעות איכותיות בעלות משתלמת במיוחד.