דף הבית
נושאים כלליים

מולטיפוקל
אם אתם שייכים לאותם האנשים שיש להם בעיית ראיה, בין אם זו בעיה שהתפחתה עם השנים ובין אם זו בעיה מולדת, אתם בוודאי מחפשים את הדרך הטובה ביותר לטפל במצב. בדרך כלל הפתרון לבעיות כאלה זה להרכיב משקפיים, אך כאשר מדובר על בעיה שהיא גם לראיה מרחוק וגם לראיה מקרוב, הרי שקשה יותר להתמודד עם המצב. יש אנשים שיוצאים מהבית עם לא פחות משלושה זוגות משקפיים, ואין ספק שזה לא נוח, כך שכדאי לכם להכיר את המשקפיים שיש להן עדשות שנקראות מולטיפקול.
המיוחד בעדשות
עדשות מולטיפוקל אלה הן עדשות טובות ומיוחדות, כי למעשה הן מורכבות ממוקדי ראיה שונים. זה אומר שכל מי שיש לו עדשות מולטיפוקל למעשה יכול למקד את הראיה שלו בכל פעם בחלק אחר של העדשות וכך הוא משתמש בזוג אחד גם לראיה לרחוק וגם לראיה מקרוב. אומנם לא קל לכולם להתרגל לעניין הזה, אך ברגע שמתרגלים זו הופכת להיות דרך חיים וזה הרבה יותר נוח מאשר האפשרות של החלפת משקפיים על בסיס קבוע.

עדשות כנגד שמש
כל מי שיש לו עדשות מוליפוקל יכול גם להוסיף להם את האופציה של הגנה מפני השמש, ולמעשה משקפיים כאלה עונים על כל הצרכים שיכולים להיות לכם מהמשקפיים. עדשות מולטיפוקל שהן גם כנגד שמש אלה הן עדשות שמונעות מכם לצאת אפילו עם משקפי שמש, כך שזה נוח.

מחיר המשקפיים
אי אפשר להתכחש לכך שלקנות משקפיים עם עדשות מולטיפוקל זה הרבה יותר יקר מאשר לקנות משקפיים עם עדשות רק לקרוב או רק לרחוק. עם זאת, מדובר כאן על זוג אחד שבתוכו יש לפחות שניים, כך שזה מאוד משתלם מבחינה כלכלית וכן כדאי לכם לעבור לעדשות כאלה.