דף הבית
נושאים כלליים

עדשות מולטיפוקל
מתי בפעם האחרונה יצאת מהבית רק עם זוג משקפיים אחד ולא חשבתם על החלפת המשקפיים בכל מקום שאליו אתם נכנסים? האמת היא, שאם יש לכם עיניים רגישות עם בעיית ראיה לרחוק ולקרוב, סביר להניח שאתם תמיד יוצאים מהבית לפחות עם זוג משקפיים אחד. זו הסיבה לכך שהגיע הזמן שלכם לעשות שינוי, והיא הזמן שתנסו את האופציה של עדשות מולטיפוקל, כי עדשות מולטיפוקל משנות את החוויה בחיים.

כל היתרונות במקום אחד
הסיבה העיקרית שבגללה אנשים בוחרים באפשרות של עדשות מולטיפוקל זו העובדה שעם עדשות כאלה לא צריך יותר לצאת מהבית עם מספר זוגות משקפיים. עם עדשות מולטיפוקל יספיק לכם רק זוג משקפיים אחד, כי למעשה העדשות מחולקות לאזורי ראייה שונים. זה אומר שאם תרצו לקראו תצטרכו להביט לאזור מסוים בעדשות ואם תרצו לנהוג האזור שעליו תביטו יהיה אחר.

הגנה מפני השמש
אם לרגע חשבתם שעם עדשות מולטיפוקל העיניים שלכם תהיינה חשופות לשמש, בוודאי תשמחו לדעת שאתם טועים. למעשה עדשות מולטיפוקל עונות גם הצורך של משקפי השמש, כי הן משנות את הגוון שלהן על פי כמות האור שיש במקום שבו את נמצאים. משמעות הדברים היא שעם משקפיים שיש להן כאלה עדשות אתם תוכלו לצאת מהבית רק עם זוג אחד, כך שאין דבר יותר נוח מזה.

ההשקעה הכלכלית במשקפיים

אין ספק שכאשר מדברים על זוג משקפיים שמאפשרים לכם להגן על העיניים מהשמש, לראות לרחוק ולראות לקרוב, מדברים על הוצאה כלכלית לא קטנה. עם זאת, זה צעד שיחסוך לכם לא מעט כסף על זוגות משקפיים נוספים כך שבסיכומו של דבר כשתעשו את החשבון אתם תראו שזה בהחלט יכול להיות משלם גם עבורכם.