דף הבית
נושאים כלליים

יועץ תקשורת
מאז המצאת הטלפונים הסלולאריים החיים של המנהלים (ובעצם של כולנו) הפכו להרבה יותר קלים. כל מנהל שרוצה לשאול את העובד שלו שאלה או לברר עניין מסוים פשוט מתקשר אליו לטלפון הסלולארי ולא מחכה ליום למחרת כדי לקבל תשובה.

יחד עם זאת עם כניסתם של הטלפונים הסלולאריים לעולם העסקי הם הוסיפו לכל חברה הוצאות רבות מדי חודש, מפני שלא רק שהמנהל מתקשר לעובד העובד מתקשר אליו, לאשתו לחבריו... וכך מדי חודש החברה מוציאה כסף רב עבור השיחות של העובדים ואחזקת הטלפונים הסלולאריים שלהם.

יש פתרון! יועץ תקשורת!

מיהו יועץ תקשורת?

יועץ תקשורת יכול להוזיל את ההוצאות עבור הטלפונים הסלולאריים. יועץ תקשורת מקבל מהחברה את כל הפרטים לגבי הטלפונים הסלולאריים שקיימים בחברה, סוגי הטלפונים, ההוצאות עבור השיחות, חשבונית של אורנג', חשבונית סלקום ועוד. יחד עם זאת הוא מקבל מהם את צרכי החברה והעובדים לטלפונים אלו.

יועץ תקשורת בודק את כל הנתונים ומוצא את הפתרון בעל העלויות הנמוכות ביותר לחברה.

לעיתים חברות משלמות הרבה מאוד כסף עבור כל מכשיר ומכשיר סלולארי שברשותה כשבעצם מגיע לה לקבל הנחה משמעותית עבור כל המכשירים בעקבות הכמות הרבה של המכשירים שברשותה ובעקבות סיבות נוספות
(שלא תמיד חברות התקשורת דואגות לעדכן לגביהן).

אז איך בוחרים יועץ תקשורת?

ניתן למצוא יועץ תקשורת באינטרנט, שם מפרסמים עצמם מספר יועצי תקשורת, חלקם מפרסמים כמה הם יכולים לחסוך ומה הם מבטיחים כיועצי תקשורת. כמובן שהדרך הטובה ביותר למציאת יועץ תקשורת היא דרך המלצות של קולגות.

לפני שאתם מתחילם לעבוד עם יועץ תקשורת בררו עימו, עם איזו חברות הוא עבד עד היום? בכמה אחוזים הפחית להם את ההוצאות עבור הטלפונים הסלולאריים? כמה זמן לוקח לו לעשות זאת וכמובן מה המחיר שהוא גובה עבור שירות זה.