דף הבית
נושאים כלליים

חשבונית סלקום
איך אפשר להוריד את המחיר של חשבונית סלקום?

מבט מהיר בתוך חשבונית סלקום שאתם מקבלים, כנראה יוביל אתכם למסקנה אחת - נראה שאתם פשוט משלמים סכום גבוה מידי לחברות הסלולר. אתם חולמים על היום, שבו תוכלו להוריד את המחיר בעשרות שקלים. אלא שהיום הדבר הזה אפשרי בהחלט! צריך פשוט לעבור על הסעיפים שנמצאים בתוך חשבונית סלקום, להבין מה הם אומרים, ואיך אפשר לשנות אותם. חשוב לדעת כי ברגע שאתם מבינים את החשבונית ושולטים במידע המופיע בה, תוכלו בפועל להוזיל את עלות ההוצאה החודשית שלכם עבור השימוש בטלפון הסלולרי.

הכל תלוי בתוכנית שלכם

ברגע שתפתחו חשבונית סלקום הדבר הראשון שיצוץ מול העיניים שלכם יהיה פרטי התוכנית שלכם. בכל פעם שאתם מקבלים חשבונית סלקום נצלו את ההזדמנות כדי לעבור בפירוט על הפרטים שמופיעים בתוך החשבונית. האם הפרטים נראים לכם הוגנים? האם אתם באמת מנצלים את התוכנית כראוי? האם אתם מנצלים את סך חבילת הדקות או אולי שאתם חורגים ממנה באופן ברור? האם בכלל יש לכם חבילת דקות, או שאולי יש לכם והיא לא כ"כ משתלמת עבורכם?

השתמשו בנתוני החשבונית

כדי להסיק האם חשבונית סלקום יכולה לרדת בסכום, צריך להביט פשוט על הנתונים היבשים של כמות השיחות ,ההודעות, והגלישה הסלולרית שצרכתם. הכול מתנקז לשאלה אחת בלבד - כמה אתם מדברים? אם אתם מדברים הרבה - יש תוכניות שנותנות לכם חבילות שיחה נרחבות במחיר קבוע. מדברים מעט? אולי אתם צריכים לצמצם את החבילה, או אולי אתם בכלל לא צריכים חבילה של שיחות, שסתם יוצרת לכם חיוב גבוה מידי!

שימו לב לשירותי תוכן

הערה אחת לסיום על חשבונית סלקום - שימו לב תמיד ללשונית של שירותי תוכן בתוך החשבונית. שירותי תוכן של חשבונית סלקום, הם אותם חיובים שלא שייכים לסלקום - אלא מגיעים לחברות אחרות (כמו SMS ששלחתם לתוכנית ריאליטי). אפשר לצמצם כמובן בשירותים הללו, אם פשוט מפסיקים לצרוך אותם. אם כך, הקפידו לבדוק את החשבונית ולהבין מה רשום בה, ותוכלו להינות מהוצאות מופחתות ביותר.