דף הבית
נושאים כלליים

הקלטת שיחות טלפון
הקלטת שיחות טלפון באופן מקצועי

הן אנשים פרטיים, והן עסקים גדולים וקטנים נדרשים היום לקבל לא פעם את השירות של הקלטת שיחות טלפון. הסיבות יכולות להיות שונות ומגוונות. עם זאת, ראוי להבין שלא די בהקלטה עצמה בכדי שהשירות יהיה אכן מושלם עבור מי שנזקק לו מכל סיבה שהיא. אחרי הכל, יש הקלטות רבות שאתם צוברים לאורך זמן רב. מה קורה אם אתם תרצו באמת לעשות בהן שימוש ביום מן הימים ? איך אפשר להעביר אותן לגורמים נוספים ? איך שומרים עליהן בצורה ראויה על מנת להשתמש בהן בהמשך הדרך לכל צורך שהוא ?

שירות מלא של הקלטות

מומלץ בחום כי תפנו לשירות מקצועי אשר לא רק יאפשר לכם להזמין הקלטת שיחות טלפון אלא גם יוכל לנהל את כל ההקלטות באופן חכם ויעיל ביותר. כך לדוגמה, תוכלו לרכוש מערכת אשר תאפשר לכם לבחור את השיחות אשר יוקלטו. לא כל בתי העסק רוצים שכל השיחות המתבצעות אצלם במהלך יום העבודה יוקלטו. לעתים יש שיחות שאינן חשובות כלל, או כאלו שדווקא תרצו שיהיו חסרות תיעוד. לפיכך אפשר לבחור מערכת של הקלטת שיחות טלפון בתוך מרכזיה לעסקים אשר תאפשר לכם תמיד לנהל ולנטר באופן ידני את ההקלטות שיבוצעו .

גיבויים ושמירה של ההקלטות

מן הסתם, במקרה של ניהול מוקד טלפוני, אם אתם מבצעים הקלטת שיחות טלפון, אתם מעוניינים שהן יישמרו לאורך זמן. ההמלצה הטובה ביותר היום היא לא לשמור את ההקלטות על מכשיר הקלטה או על מרכזיות טלפון בעלות פונקציה זו, כי אם לשמור אותן על המחשב שלכם. אין צורך במחשב חזק ע"מ שהשיחה תישמר באופן ישיר על המחשב, ויש רק צורך בציוד מתאים. את השיחות אפשר לשמור בתוך מערכת מיוחדת שתמיין אותן לפי תאריכים, סוג שיחה, משך שיחה וכיוצא בזה .

ועוד כמה שירותים שונים


בנוסף, תוכלו לא רק להזמין הקלטת שיחות טלפון אלא גם להזמין גיבויים פיזיים, כך שגם אם המחשב נהרס חו"ח - ההקלטות עדיין נשמרות על גיבוי על גבי תקליטורים. אפשר גם לשמור את ההקלטות הישנות בארכיון מיוחד אשר תוכלו לגשת אליו מתי שצריך .