דף הבית
נושאים כלליים

שרי עוז אדריכלית
האדריכל הינו בעל המקצוע החשוב לנו ביותר בתהליך בניית הבית
אדריכל או ארכיטקט עוסק בתכנון מבנים באופן כללי, אולם רוב האדריכלים כיום הינם בעלי תחומי התמחות נוספים כגון תכנון עירוני, אדריכלות נוף ועיצוב פנים. תפקידו של האדריכל לנצח על מלאכת בניית הבית, והוא מקשר בין בעלי המקצוע השונים, מכין את תכניות הבנייה, ומשלב בעבודתו התחשבות הן ברצונות וצרכי הלקוח והן בתנאי השטח והאקלים של סביבת המבנה. עבודתו של האדריכל מצריכה מתן תשומת לב להיבטים של הנדסה, חוק ותקינה.

שרי עוז אדריכלית מהמובילות בארץ בתחומה, ובעל ניסיון רב במקצוע
שרי עוז אדריכלית אשר הרחיבה את הכשרתה וכיום הינה בעלת התמחות בעיצוב פנים. עם השנים צברה שרי עוז ניסיון רב בשני התחומים, ועבדה בשלל עבודות מורכבות ואיכותיות כגון עבודה עבור חברת רגבה, ייעוץ לכתבות שונות בעיתונות, פיתוח פרויקטים ועוד. שרי עוז אדריכלית המוכרת בשל עבודתה המקצועית, אשר מתבצעת ביצירתיות רבה ותוך מתן תשומת לב לכל הפרטים הקטנים.

בעזרת אדריכלית כשרי עוז ניתן להקים מבנה אשר ישרת את צרכינו בצורה הטובה ביותר. שרי עוז אדריכלית בעלת ניסיון רב אשר משתמשת בידע הנרחב שלה בתחום הבנייה בכדי לקדם את בניית הבית מכל ההיבטים, וליצור מבנה אשר יתאים לכל לקוח הן מבחינה פונקציונלית והן מבחינה עיצובית. כמו כן, מכינה שרי עוז בעבודתה כאדריכלית את השטח לשם עיצוב פנים הבית בשלב מאוחר יותר.

שרי עוז אדריכלית ומעצבת פנים
שרי עוז אדריכלית בעלת התמחות בעיצוב פנים, או בשם אחר- אדריכלית פנים. ככזאת, יכולה שרי עוז לסייע לכל אחד בהקמת בית המתאים בדיוק לצרכיו כבר משלב התוכניות, וללוות את הלקוחות עד לסיום העיצוב הסופי של פנים הבית וקבלת המפתח.