דף הבית
נושאים כלליים

שואב אבק מרכזי
שואב אבק מרכזי יכול להיות אחד הקניות הכי טובות שתבצעו. שואב אבק מרכזי למעשה יכול להקל עליכם ולספק לכם ניקיון הרבה יותר נוח כאשר כל מה שאתם צריכים לעשות כדי לשאוב את האבק מחדר מסוים זה לשלוף את הצינור מהמקום הייעודי לו ולהפעיל. זה הזמן להרחיב על היתרונות שלו.

שואב אבק איכותי וחזק
שואב אבק מרכזי אולי יכול להיות יקר מאוד אך הוא שווה כל שקל שתשלמו עליו בשל היתרונות שלו. היתרון הבולט של שואב אבק מרכזי הוא העוצמה שלו. למרות שהמנוע שלו יכול להיות ממוקם רחוק מאוד מהצינור הנשלף שהוא למעשה זה ששואב את האבק, בכל זאת השאיבה תהיה חזקה מאוד כי העוצמה שלו אדירה. הוא יכול להיות חזק כל כך וגם רועש כי הוא לא ממוקם באזור מרכזי בבית וכך הוא לא מפריע לאף אחד מבני הבית גם כאשר שואבים את האבק באמצע הלילה.

שואב אבק נוח לפעולה
שואב אבק מרכזי הרבה יותר נוח לניקיון מאשר כל שואב אבק אחר. אמנם יש כיום שואבי אבק נטענים או שואבי אבק קטנים במיוחד אך בכל זאת אין תחרות אמיתית עם שואב אבק מרכזי. לא צריך להוציא אותו מהקופסה שלו או לסחוב אותו לקומה למעלה כדי להשתמש בו. כל מה שצריך לעשות זה לשלוף את הצינור, ללחוץ על מתג ההפעלה, לשאוב את האבק ולהחזיר אותו למקום.

שואב אבק עמיד לאורך זמן
שואב אבק מרכזי יכול להיות עמיד מאוד לאורך זמן ולא רק בגלל שהוא לא זז ממקום למקום ולא יכול להיחבל, אלא גם בגלל שהמנוע שלו מופרד מהפילטרים. בגלל שהוא ממוקם במקום די מרוחק מהאזור אותו מנקים, המבנה שלו יכול להיות שונה וגם גדול יותר מה שמאפשר את המבנה הזה.