דף הבית
נושאים כלליים

קרוואן להשכרה
יוצאים לטיול
טרנד הטיול בקרוואנים צובר תאוצה בשנים האחרון, והופך להיות יותר ויותר פופולרי בקרב משפחות רבות. הקרוואן מאפשר לכם לצאת לטיול ספונטני, כאשר אתם לא תלויים כמעט בגורמים אחרים, והציוד שלכם תמיד איתכם. לעיתים הקרוואן מתקשר לנו בראש לטיול קשוח, כזה שכל היום צועדים בו או נוסעים המון. זוהי טעות, הקרוואן יכול לשמש אותנו גם לחופשה נהדרת על החוף או בקרבת מעיין, בה המשפחה נחה למספר ימים. רכישת קרווואן היא עסק יקר, ולכן הפיתרון כאן הוא קרוואן להשכרה. ישנן סוכנויות טיולים שונות מהן תוכלו לצאת עם קרוואן להשכרה, הישר לטיול הנכסף.

איך לבחור את הקרוואן?

בחירת קרוואן להשכרה צריכה להיעשות תוך מחשבה ותשומת לב. ישנם סוגים שונים של קרוואנים, וחשוב למצוא את הקרוואן המתאים עבורכם. קרוואן להשכרה יהיה לרוב סטנדרטי מבחינת התכולה, כמובן בהתאם לדגם. תכננו מראש את הטיול, והתייעצו עם העובדים בסוכנות מה הוא הדגם המתאים עבורכם. התאימו את גודל הקרוואן להשכרה לכמות האנשים שישתתפו בטיול. שימו לב, פעמים רבות בוחרים להשכיר קרוואן אחד, כאשר חלק מהמשתתפים ישנים באוהל מחוץ לקרוואן. בנוסף, וודאו כי הקרוואן מכיל את המתקנים הנחוצים לכם. לדגמי הקרוואנים השונים תכולה משתנה, לכן יש להקפיד לברר זאת. לאחר שמצאתם את הדגם המתאים לכם של קרוואן להשכרה, כנסו אליו וודאו כי הוא מתאים עבורכם ונעים לטיול.

השכרנו קרוואן! מה עכשיו?
זה הזמן לצאת לטייל! חשוב מאוד לוודא כי אתם מבינים את כלל הדרישות והטיפולים הנחוצים בקרוואן. לאחר שבחרתם את הקרוואן להשכרה הרצוי, שאלו את עובדי הסוכנות כיצד יש לטפל בו. חשוב להבין את ההוראות הללו ולהקפיד עליהן. בנוסף, הבינו כיצד יש למקם את הקרוואן, לחבר אותו אל וו הגרירה ולהפעיל את כלל האמצעים השונים בו. חבל להיתקע באמצע הטיול עקב טיפול לא נכון בקרוואן או חוסר ידע לגבי אמצעים אינטגרליים בו.