דף הבית
נושאים כלליים

קורס ניתוח טכני
העולם של שוק ההון הינו עולם דינאמי שמשתנה מידי יום ביומו, בשוק ההון הנסתר עולה על הגלוי ותפקידנו כמשקיעים הוא לנסות לנבא את הצעד הבא, לנתח את הגרפים ואת הנתונים על מנת לדעת מה ילד יום ולפי זה להשקיע. קורס ניתוח טכני זה בדיוק הכלי לו זקוק המשקיע בשוק ההון. בעזרת קורס הניתוח הטכני המשקיע יוכל להבין את אסטרטגיות המסחר הקיימות, ילמד איך לנתח את הגרפים ולהבין מהם המרכיבים הפסיכולוגיים בשילוב עם מדידת הפוטנציאל והמגמות בעולם זה.

קורס ניתוח טכני – כדי שהכסף שלך יקנה יותר!

היתרון הגדול ביותר של קורס ניתוח טכני הינו שהוא טומן בחובו מידע רב הנוגע להרבה אפשרויות בשוק ההון. הקורס ברובו מתבסס על לימוד ניתוח הגרפים, וכך המשקיע מוצא את עצמו מנבא את המגמה העתידית על ידי הגרפים המצויים ולא מבזבז את הזמן בקריאת דוחות אנליטיים כל היום במטרה לנחש את הצעד הבא בשוק ההון.

המנתח הטכני חייב לדעת לזהות את כיוון המגמה, עליה או ירידה. לזהות את כיוון המסחר ועל ידי כך לדעת האם לבצע קנייה או מכירה. כמו כן, יתרון נוסף שניתן לרכוש בלימודי קורס ניתוח טכני הוא בקרה ושליטה על ההפסדים והרווחים. לעיתים לאחר הפסד, מנסה הסוחר להשיב לעצמו את סכום ההפסד על ידי השקעה אמוציונאלית שנובעת מסערת רגשות ולא תמיד ההשקעה הזו היא כדאית ונכונה.

קורס ניתוח טכני – תכני הקורס

במפגשים הראשונים של הקורס נלמד את השיטה המקובלת של השקעות בשוק ההון, את סוגי הגרפים הנפוצים, כללי המסחר הבסיסיים, והנחות היסוד של שיטת הניתוח הטכני. לאחר מכן, נלמד את התיאוריה הבסיסית המלווה את ההנחות לאורך כל מהלך הקורס, התיאוריה של צ'ארלס דאו.

כמובן נלמד גם במהלך קורס ניתוח טכני את סוגי המגמות הקיימות בשוק. מגמות ארוכות, מגמות בינוניות, איך מגדירים מגמות ומהן המגמות החשובות ביותר למשקיע.

במפגשים האחרונים של הקורס נעסוק בעיקר בפערי מחירים, ממוצעים נעים, תבניות התגבשות והמשכיות, מגמות קניה ומכירה בסיסיות וניתוח מחזורי מסחר.

קורס ניתוח טכני זה הדרך שלך להצלחה בטוחה ולהשקעה נבונה.