דף הבית
נושאים כלליים

משאיות יד שניה
משאיות חדשות או משאיות יד שניה- מה עדיף?

צריכים משאית לצרכי עבודה? מתלבטים אם לקנות משאית חדשה או לרכוש משאית יד שניה, שהעלויות שלה נמוכות יותר? לא מצליחים לקבל החלטה? המאמר שלהלן יסייע לכם לעשות את הבחירה הנכונה לכם.

משאית יש שניה- יתרונות מול חסרונות

אין ספק, שיש משהו מאוד מפתה ברכישה של משאית חדשה. היא לא צברה קילומטראז', היא "דנדשה" ומפנקת, רוב הסיכויים שבשנים הבאות גם לא יהיו בה תקלות והיא תשרת אתכם נאמנה.
על אף שכל זה נשמע מאוד מפתה, המחיר של משאית חדשה הוא גבוה מאוד, ואם אתם לא מתכוונים לבצע את הרכישה דרך חברת ליסינג, יהיה לכם מאוד קשה לעמוד בעלויות הללו.

אל הקונטקסט הזה נכנסות משאיות יד שניה, שהקנייה שלהן היא ריאלית יותר, מאחר שהמחירים שלהן סבירים יותר. נכון, שמשאית יד שניה, כמו כל מוצר יד שניה, היא משאית פחות איכותית, מאחר שהיא משומשת, וצברה "זמן כביש", אך עבור מי שזקוקים למשאית בדחיפות גבוהה, ולא יכולים להרשות לעצמם לקנות אחת חדשה, מדובר בפתרון מצויין.

באילו מקרים שכירת משאית יכולה להיות רלוונטית?


יש לזכור, כי כל הזקוקים למשאית באופן זמני ביותר יוכלו גם להיעזר באופציה של שכירת משאית לתקופת הזמן הדרושה. בין אם המשאית שלכם הושבתה ועליכם למצוא משאית חלופית בהקדם מיידי ובין אם יש לכם הובלה בלתי צפויה לבצע באופן חד פעמי- שכירת משאית מחברה שיש לה צי משאיות להשכרה היא אופציה מצויינת, והיא וודאי זולה יותר ופחות מסובכת מרכישה של משאית חדשה או משאית יד שניה הזקוקה להחלפת מרכבים למשאיות. חברות המציעות משאיות להשכרה בדרך כלל מחזיקות צי משאיות מגוון, שכולל משאיות בגודל קטן, בינוני וגדול למגוון רחב של צרכים, כך שכל הזקוק למשאית יוכל למצוא את מבוקשו בקלות.