דף הבית
נושאים כלליים

ליטיגציה מסחרית
ליטיגציה מסחרית
התחום המשפטי הוא תחום רחב מאד ואפשר לראות כי כל עורך דין מתמחה בתחום אחר. אחד מתחומי המשפט הוא תחום המשפט המסחרי ואחד מהם הוא תחום הליטיגציה. ליטיגציה היא הדיינות בבית משפט ולא כל עורך דין מתמחה בתחום זה. ליטיגציה מסחרית היא ייצוג משפטי של המקרה בבית המשפט ולא כל אחד יכול לבצע זאת. אם אתם צריכים להתמודד בבית משפט בנושא מסחרי תצטרכו למצוא את עורך הדין המתאים לכם ביותר.

עורך דין המומחה בתחום זה

עורך הדין צריך להיות מומחה בתחום ליטיגציה מסחרית ומדובר בהתמחות בשני תחומים. התמחות אחת היא התמחות בתחום הליטיגציה (כלומר בתחום ייצוג בבתי משפט) וההתמחות השנייה היא בתחום המשפט המסחרי. ברגע שאתם בוחרים את עורך הדין המתאים לכם אתם צריכים לבדוק אם הוא מביא איתו ניסיון קודם או אם הוא מנסה לצבור את הניסיון על המקרה שלכם.

עורך דין קשוב שבא לשתף פעולה עם הגורמים השונים

עורך הדין צריך להיות קשוב לצדדים השונים של המקרה שלכם. ליטיגציה מסחרית היא לא תמיד עומדת בפני עצמה, היא פעמים רבות דורשת שיתוף של כמה אנשי מקצוע ושיתוף פעולה עם עורכי דין קודמים שעוסקים במקרה הספציפי שלכם.

בחנו מראש מה התוצאות להן צופה עורך הדין

עוד לפני שאתם מתחילים בהליך המשפטי אתם צריכים לבחון עם עורך הדין מה הציפיות שלו מהתהליך. ליטיגציה מסחרית אינה עניין רגיל ואתם יכולים לגשת לברר עם עורך הדין כיצד הוא רואה את המקרה שלכם. הדרך בה עורך הדין רואה את המקרה שלכם תוכל להשפיע על ההחלטה שלכם אם לבחור את עורך הדין הנוכחי או אם לחפש אחר עורך דין אחר.