דף הבית
נושאים כלליים

טיולי יום בעברית בברצלונה
ברצלונה – עירם של דאלי, גאודי ופיקאסו
ברצלונה היא העיר השנייה בגודלה בספרד וגדולה ממנה רק עיר הבירה, מדריד. לעיר זו יש הרבה מה להציע לתיירים - יש בה אדריכלות מעניינת, בין היתר בחסות האדריכל אנטוני גאודי שגדל ויצר בעיר, יש בה מוזיאונים רבים, בהם המוזיאון לאמנות בת זמננו, מוזיאון תלבושות, מוזיאון פיקאסו, ועוד. בעיר נעים מאוד להסתובב, לטייל ולשבת במסעדות ובבתי הקפה וניתן לבקר וליהנות במקומות נוספים, כגון כנסיית הסגרדה פמיליה, פארק הלבירינת וגן החיות של ברצלונה. ברצלונה היא מרכז גם של האמנות המודרנית ופועלים בה אמנים רבים.

כל מה שרציתם לדעת על ברצלונה – בטיול אחד!
טיולי יום בעברית בברצלונה יספקו לכם את הסיור המושלם בעיר. מבין הסיורים הקיימים תוכלו לבחור את הסיור המתאים לכם וליהנות, כל הדרך, מהסברים בעברית על מה שרואות עיניכם. אף שנעים לטייל בברצלונה גם בלי רקע מקדים ובלי לזהות את כל בנייני גאודי ולבקר בכל המוזיאונים, הרבה יותר נעים לסיים את הטיול בתחושה שהכרתם את העיר באמת ואתם יודעים מה יש לה להציע, בזכות טיולי יום בעברית בברצלונה.

הכי כיף 'ללכת עם' ו'להרגיש בלי'

היתרון הגדול של טיולי יום בעברית בברצלונה הוא שהם מאפשרים לכם לנסוע לטיול משפחתי, זוגי, או יחידני, בלי כל מגבלות – לקום מתי שאתם רוצים, ללכת לאן שאתם רוצים ופשוט ליהנות משהותכם בעיר, ויחד עם זאת – להכיר את העיר היטב בזכות אותו יום בו תחוו את מה שמציעים טיולי יום בעברית בברצלונה. כלומר, ניתן 'ללכת עם' (הידע שמקנה טיול מאורגן) ו'להרגיש בלי' – בלי המגבלות הכרוכות בטיול מאורגן מתחילתו ועד סופו, כגון טיול עם אנשים שלא לכולם אתם מתחברים, חוסר בפרטיות, בחירה לא מספקת של האטרקציות, אפשרות לא מספקת לחוות את העיר לבד, לטייל במדרחוב וליהנות מבתי הקפה המקסימים בה.