דף הבית
נושאים כלליים

טבעות נישואין
המדריך לבחירת טבעות נישואין

אתם מצפים לרגע המרגש ביותר בחתונה שלכם –רגע החופה אשר בה אתם תציגו אחד בפני השני את טבעות הנישואין, ותענדו אותן אחד על כף היד של השנייה. יחד עם זאת, עליכם לבחור קודם כל טבעות נישואין מתאימות לכל הדעות, אשר גם ימצאו חן בעיניכם, גם יהיו במחיר נוח למדי מן הסתם, וכמובן יהיו כשרות עבור החופה שלכם בסופו של דבר. אז איך בכלל בוחרים טבעות נישואין מתאימות הלכה למעשה? איך יודעים לזהות את האיכות של כל טבעת וטבעת אשר מוצעת לכם? ומה היא בעצם טבעת כשרה לצורך העניין?

 

טבעות הנישואין הכשרות

על פי חוקי היהדות, טבעות אירוסין כשרות הן טבעות אשר אין עליהן אף חריטה או בליטה כזו או אחרת כמובן. כך בעצם, הן שונות מאד מטבעות האירוסין אשר גביהן לא קבעה היהדות אף כלל כל שהוא. חשוב מאד כי הציפוי של טבעת הנישואין יהיה חלק לחלוטין. את החריטות תשמרו לטבעת האירוסין או לטבעות אחרות אשר תרכשו ללא כל קשר לחופה שלכם, ינציחו את האהבה והזוגיות שלכם. חשוב לציין שמראש היהדות לא מחייבת טבעת יוקרתית - שכן מה שחשוב בעיניה הוא הטקס, ולא החומר.

ומה עם המראה?

העיצוב של טבעות נישואין יכול להיות עם זאת מגוון למדי, ואפשר לבחור מתוך מגוון רחב מאד של ציפויים שונים הרוב קונים זהב. הטקסטורה עצמה של הטבעות אף היא יכולה להיות מגוונת. יש לזכור אמנם כי טבעות נישואין כשרות חייבות להיות מורכבות אך ורק מחומר גלם אחד בלבד - אבל אפשר בהחלט ליצור עמו אפשרויות שונות ומיוחדות מאד. גם הגודל של טבעת הנישואין הוא קריטריון חשוב, והיא צריכה להיות יציבה על האצבע, אך לא ללחוץ.

פונים רק למקומות מקצועיים

חשוב מאד לרכוש טבעות נישואין אך ורק דרך אנשים שמתמחים בתחום, והמקצועיות שלהם היא הדבר הברור ביותר שעומד לנגד עיניכם. כידוע לכם, טבעות נישואין צריכות ללוות אתכם לאורך כל חיי הנישואין שלכם, והן צריכות להיות עמידות במיוחד - ולכן חשוב לפנות למקום איכותי ומקצועי.