דף הבית
נושאים כלליים

אתר אמא אדמה
כל מה שצריך לדעת על אתר אמא אדמה
הנושא של טיפולים אלטרנטיביים הוא כבר מזמן לא נחלתם רק של משוגעים לדבר ללא כל צל של ספק. בשנים האחרונות תחום זה הולך ותופס יותר ויותר מקום נכבד בסצינת הטיפולים השונים במגוון רחב של בעיות כאלה ואחרות. לצורך כך רבים נעזרים בשירותיו המקצועיים של הפורטל הפופולארי שנקרא: אמא אדמה.
אתר אמא אדמה הוא למעשה פורטל תוכן וותיק אשר פועל מאז שנת 2001. עם השנים עבר האתר לא מעט שיפורים ושינויים, במטרה לספק לגולשים המתעניינים בתחום המיסטיקה מידע אמין, מלא ואיכותי על מגוון נושאים. האתר הוא שער להעצמה אישית ועשרות מומחים ממתינים בזמן אמת לכל מי שמחפש תשובות. קו המומחים של פורטל אמא אדמה זמין לגולשים בגילאים שונים ומציע אמצעים מתקדמים לצרכי הכוונה.

תחומי אתר אמא אדמה
אתר אמא אדמה עוסק בנושאי מיסטיקה, רוחניות ורפואה משלימה. בתוך האתר ישנו אינדקס עשיר של מטפלים ולכל אחד מהם תכונות אחרות. האתר הוא גורם מוביל בתחומי הרפואה המשלימה בישראל וניתן למצוא המלצות עליו מגולשים בכל רחבי הארץ. יתרה על כך, האתר מהווה במה עבור מאות העוסקים בתחום. הם יכולים להשתמש בלוחות האתר על מנת להשיג מידע על כיתות וקליניקות להשכרה, לרכוש מוצרים חדשים ולהתעניין לגבי ספרי רוחניות.

יצירת קשר עם יועצים
אחד היתרונות הגדולים של אתר אמא אדמה הוא האפשרות למצוא מאות מורים ויועצים בתחומים הרלוונטיים. במילים אחרות, אדם המחפש אחר ייעוץ הומאופתי כבר לא צריך לכתת רגליו בין נציגי רפואה משלימה לא רלוונטיים. האתר מאגד תחת קורת גג אחת ובצורה פשוטה את המטפלים בקטגוריות שונות, מקל על המשתמשים ומשפר את הדינאמיקה בין היועצים והמטפלים.

תכנים ומאמרים
אתר אמא אדמה מאפשר למאות גולשים ליהנות מדי יום מתכנים בנושא רוחניות ורפואה משלימה. כיום מכיל האתר מעל 3,000 מאמרים וכתבות המופקים ומוזנים על ידי מומחים ברמה בינלאומית. מדי חודש נוספים לפורטל עשרות מאמרים חדשים ומאות חברים ברשתות החברתיות. מומלץ להגיע אל אתר אמא אדמה ולשפר את איכות החיים באופן מיידי.