דף הבית
נושאים כלליים

ארונות לחדר שינה
להתאים את הארון לחדר
כשמדובר על ארונות לחדר שינה בדרך כלל מדובר על הארון העיקרי בבית בו נאחסן את הבגדים גם של החורף וגם של הקיץ. לכן ישנה נטייה לבחור ארון גדול במיוחד, אך למען האמת מעבר לחשיבות של גודל הארון ישנה חשיבות לפתרונות האחסון אשר הוא מציע, חשוב לבחור ארון בעל שטח בפנים גדול ככל האפשר, מקומות תלייה, מקומות לנעליים, מגירות, ומדפים. ככל שהארון בתוכו בעל אפשריות רבות יותר כך הוא יהיה קל יותר לשימוש ולסידור, חשוב שהארון יתאים לחדר לא רק מבחינת עיצוב אלה גם מבחינת הגדול, אם יש לכם קיר שלכם עבור הארון מצוין, אין לכם מקום רב כל כך לא נורא, ישנם ארונות בכל כך הרבה עיצובים שתוכלו לבחור את הארון המתאים לכם. ארון עם דלתות הזזה לדוגמא יחסוך מקום רב בחדר.

ארון מעוצב

ארון אינו חייב להיות רהיט מגושם בעל מראה מסיבי. היום ניתן למצוא ארונות בעלי עיצובים נקיים ועדינים במיוחד, המשלבים שקופיות ומראות, בצבעים רכים וניטרליים אשר מצוינים עבור חדר השינה. ארונות לחדר שינה מגיעים גם בעיצובי וינטג' וכמובן ארונות עץ קלאסיים אשר תמיד נראים מדהים והינם על זמניים.

תשלבו עיצוב בארון

כשמדובר על חדר שינה פעמים רבות לא מומלץ לצבוע את החדר בצבעים עזים, אך דלת אחת של ארון בצבע שתבחרו יכולה להיות פתרון מושלם לאלה שמחפשים קצת צבע בחדר. כמו כן, ישנם ארונות עם הדפסים בהזמנה אישית כך שכל החדר יתאים בצורה מושלמת אחד לשני. ישנה חשיבות רבה לאיכות ארונות בחדר שינה, הקפידו שהארון יהיה עשויי מחומרי גלם איכותיים ויגיע עם אחריות כך שתיהנו ממנו לאורך זמן ושנים רבות.