דף הבית
נושאים כלליים

אמבטיון
כל היתרונות בהתקנה של אמבטיון
אם ראיתם בעבר תמונות של אמבטיון, בוודאי הבנתם שמדובר על שיטה ייחודית מאשר שמאפשרת לכם לבחור בין שתי שיטות - האחת היא להשתמש באמבטיה שלכם כמקלחת, והשניה בתור אמבטיה רגילה. במצבים רגילים, האמבטיה יכולה לשמש אותנו כאמור רק לרחצה בישיבה, כאשר אנו טובלים באמבט, בעוד שרחצה בעמידה היא פחות נוחה - הגוף חשוף לגמרי לקור, המים משפריצים החוצה ומרטיבים את חדר הרחצה, ונוצר בלגן. במקום זה, ההתקנה של אמבטיון עם לוחות זכוכית, מאפשרת לנו ליהנות משפע מגוון מאד של יתרונות.

סביבה יבשה ועיצוב יוקרתי

אי אפשר להתעלם כמובן, המראה הייחודי והיוקרתי שחדר הרחצה מקבל, מרגע שמתקינים בו אמבטיון. האמבטיון משדרג בן רגע גם את האמבטיה הפשוטה ביותר שיש. לוחות הזכוכית מגיעים בעיצובים מגוונים מאד. ניתן לשלב עליהם טקסטורות שונות, ובכך ליצור מראה ייחודי מאד. לכן, אם חשקה נפשכם בשינוי חדר הרחצה שלכם שבו מותקנת אמבטיה אפשר שבכל מקרה, בהתקנה של אמבטיון, תוכלו לתפוס שתי ציפורים במכה אחת.
מעבר לכך, כמובן שיש יתרונות שימושיים מאד לשימוש באמבטיון. יש לזכור כי אמבטיון מאפשר לנו לשמור על סביבה יבשה מאד בחדר הרחצה. לוחות הזכוכית של האמבטיון הם אטומים לגמרי ליציאה של מים. הדבר נחשב יעיל הרבה יותר מאשר וילון לאמבטיה, שהתפקוד שלו הוא לעולם איננו מושלם. כמובן שדלת האמבטיון נפתחת בקלות מרגע שנוגעים בה, וכך אפשר להיכנס ולצאת מהאמבטיון באופן נוח מאד, מבלי שצריך להפעיל כוח - והדבר יכול להתאים גם לילדים ולקשישים.

פתרון מקיף ומגוון
מי יכול ליהנות מההתקנה של אמבטיון? כמעט כל אחד! הורים לילדים בבית שיש בו רק חדר הרחצה אחד, יכולים להתקין את האמבטיון - וכך כשהילד מתרחץ או הם רוחצים אותו, אפשר לתת להם לטבול באמבט, אך כאשר אתם מתרחצים - אפשר להשתמש בה כמקלחת. כמובן שגם בתי עסק ומוסדות שונים שבהם יש אמבטיות - יכולים ליהנות מהיתרונות של האמבטיונים.