דף הבית
נושאים כלליים

היתרונות של טיולים מאורגנים לפיליפינים
לטיולים מאורגנים בפיליפינים יש יתרונות ויש חסרונות. אמנם טיול מאורגן אינו מאפשר לכם עצמאות מוחלטת במהלך הטיול אך בכל זאת יש כמה הנחות יסוד לגביו שאינן נכונות. זה הזמן להבין מה הנחות היסוד הללו ולנפץ אותן, תוך כדי שנחשוף בפניכם את האמת.

בטיול מאורגן אתם לא עצמאיים כלל

יש אנשים שיטענו שההחלטה לטוס עם טיולים מאורגנים לפיליפינים תגרום לכך שאין עצמאות כלל ואומרים לכם מה לעשות כל היום במשך כל היום. זו טעות גמורה ומטעה אנשים רבים שמוותרים על טיולים מאורגנים בשל כך. אתם יכולים להיות עצמאיים מאוד בטיול לפיליפינים ולמעשה גם כאשר יהיה מדריך וקבוצה, מלבד מקומות הלינה, האטרקציות וארוחת הבוקר במלון אין כל סיבה שיקבעו לכם מה לעשות או מה לאכול. יהיה לכם זמן פנוי להיות עם עצמכם ותוכלו להרגיש עצמאות ומיצוי מלא של המקום בו זמנית.

טיול מאורגן מיועד בעיקר למשפחות

טיולים מאורנים לפיליפינים יכולים להיות מתאימים לכל סוגי המטיילים. נכון שלמשפחות טיולים מאורגנים לפיליפינים יהיו הקלה אחת גדולה שכן לארגן טיול לכל המשפחה יחד עם ההתעסקות היום יומית בניהול משק הבית יכול להיות קשה מאוד. עם זאת, טיול מאורגן יכול להתאים גם ליחידים שרוצים לצאת עם קבוצה ולא מוצאים פרטנרים לטיול, לזוגות שרוצים לצאת לטיול עם עוד כמה זוגות לחיבור נוח יותר ויש אפילו טיולים לרווקים ולרווקות.

טיולים מאורגנים לפיליפינים הרבה יותר יקרים

זו אולי הנחת היסוד הכי קשה ומוטעית שיש כיוון שלא מתייחסים לעלות הכספית בצורה נכונה. נכון שטיולים מאורגנים לפיליפינים יעלו מעט יותר אך אתם מרוויחים את מקומות השינה הכי טובים, מדריך צמוד, ובו זמנית לא צריכים להשקיע זמן והתעסקות בכל תכנון הטיול, בדיקת הטיסות הכי זולות, תחבורה פנימית במקום וכן הלאה. טיול לפיליפינים הינו טיול יוצא דופן שמשלב מגוון אטרקציות ומגוון סוגי נופים. רבים מעידים כי מדובר בטיול המרשים ביותר בו הם לקחו חלק. עכשיו תורכם להנות!