דף הבית
נושאים כלליים

טיול לפיליפינים
טיול לפיליפינים יכול להיות החוויה הכי גדולה שתהיה בחייכם. הפיליפינים היא אחת המדינות הכי יפות שיש ויש לה כל כך הרבה להציע לכם כך שהיא אחד היעדים הכי פופולריים בקרב ישראלים ובעולם כולו. אז מה יש לה להציע? זה הזמן להבין חלק קטן מהמבחר הענק.

החופים הכי יפים שתראו

אולי יש מקומות אחרים בעולם שיכולים להתחרות על התואר המקום עם החופים הכי יפים בעולם אך ללא ספק שהפיליפינים היא אחת המדינות שייכנסו בעשירייה הראשונה. החופים בפיליפינים יהיו כל כך יפים עד שיהיה כואב לכם לדרוך על החול ולהרוס את השלמות. גם אם אתם מגיעים מצפון הארץ או מאזור מכמורת אתם תופתעו לגלות עד כמה החופים באזור הזה של כדור הארץ יפים, כאשר טיול לפיליפינים בכל מקרה חייב לעבור בהם וזו לא שאלה!

נופים עוצרי נשימה והרים ירוקים

אל תחשבו שטיול לפיליפינים מסתכם אך ורק בחופים נהדרים, יש בפיליפינים גם לא מעט הרים ירוקים ופסגות מושלגות. יש בפיליפינים הרים נהדרים ואפילו הרי געש שיכולים להיכנס למצלמה שלכם ולהיות תמונה נהדרת שתמיד תזכיר לכם איזה מקום מהמם הייתם. כמובן שיש צורך לקרוא היטב על מסלולי ההליכה במקום ואפיל וטיולי ג'יפים יכולים להיות פתרון נהדר לטיול משפחתי או לאלו שלא רוצים להתאמץ כדי לראות נופים.

טיול לפיליפינים: בגלל התרבות

טיול לפיליפינים יכול להיות מעניין ומרתק במיוחד גם בגלל התרבות. אמנם אנשים רבים ובעיקר מישראל מגיעים לאטרקציות ובשביל החופים, אך למעשה גם להכיר את התרבות בעירק הבירה מנילה או בכפרים מרוחקים יכולה להיות אטרקציה מדהימה לא פחות. כמובן שיש לקרוא על התרבות כדי להתעמק יותר בפרטים הקטנים ולהבין את המנהגים, אך תאמינו לנו שזה לא פחות מעניין מכל דבר אחר.