דף הבית
נושאים כלליים

תזונה והשפעתה על החיים האינטימיים

אורח חיים בריא ומאוזן משפיע על כל התחומים בחיים. אדם שמקפיד לצרוך את כל אבות המזון, אוכל כמות מאוזנת ולא מופרזת בכל ארוחה ומקפיד על פעילות ספורטיבית הוא אדם שחי באופן בריא ונכון. את ההשפעה של אורח החיים הבריא ניתן לראות בכל תחומי החיים – הבריאות טובה יותר, המצב רוח מרומם, כל המדדים של הגוף תקינים ומרגישים מעולה. ההשפעה מגיעה גם לחיים האינטימיים, אדם מאוזן יחווה הרמוניה ואיזון עם הגוף שלו כאשר יבצע אקטים מיניים עם הפרטנר/ית שלו.

אורח חיים בריא

לעיתים זה לא פשוט לעשות שינוי ולהגיע ולקיים אורח חיים בריא ומאוזן. איך בכלל מתחילים ואיך משנים הרגלים של שנים על גבי שנים? חשוב להיעזר באיש מקצוע שיוכל לתמוך בך, להראות לך את הדרך הנכונה ולהדריך אותך בכל שאלה שצצה. אותו גורם מקצועי ידע ללוות אותך ולחזק אותך כשתצטרך, ולהפנות אותך לגורמים מקצועיים במידת הצורך. אל תעשה זאת לבדך, תיעזר ותיתמך ותראה כי אתה מסוגל לזה.

איך עוברים לתזונה מאוזנת?

השלב הבא הוא להתייעץ עם תזונאי/ת מוסמכ/ת אשר ימליצו לך על תפריט המותאם אישית על פי קריטריונים שונים אותם תצטרך לשתף עם איש המקצוע. לדוגמא אם אתה צמחוני או טבעוני התזונאי/ת צריך לדעת מזה כמו כן אם אתה אלרגי למזונות או פשוט לא אוהב לאכול דברים מסויימים. ברגע שיהיה לך תפריט המתאים לך תוכל להתחיל לפעול לפיו ולשלב פעילות גופנית סדירה. תוכל להתייעץ עם מאמן ספורט אשר ידריך אותך ויתאים לך את קצב האימונים הנכון לך או לעשות זאת באופן עצמאי. ההתמדה כאן חשובה, ובמידה ותצליח לעשות את השינוי המתבקש אתה תרגיש טוב והגוף שלך יתפקד כמו שצריך בכל המישורים כולל במישור האינטימי.

הקץ לבעיות בחדר המיטות

גברים הסובלים מבעיות בתפקוד המיני לא נהנים מכך בלשון המעטה, ולאט מאבדים את הביטחון העצמי שלהם. החיים יפים וטובים ואין כל סיבה שתמשיך ותתענה. פנה עוד היום לייעוץ וקבלת עזרה מגורם מקצועי אשר יאתר את הסיבה לבעיה ממנה אתה סובל, ויעזור לך בקבלת הטיפול הכנון והמתאים.

במידה ואתה רוצה, תוכל לנסות תכשירים להגברת האון הגברי (כמו קמגרה) אשר יעזרו לפתרון הבעיה שלך באופן נקודתי ויתנו לך הרגשה טובה וזקפה חזקה ועמידה לאורך מספר שעות. תכשירים אלו הם תכשירי תמיכה בלבד ואין להם את היכולת לרפא לצמיתות בעיה אינטימית כזו או אחרת.

דרכים להתגבר על תופעות כגון אין אונות

ישנן דרכים טבעיות מומלצות אשר כדאי לך לנסות ולבדוק על עצמך. שיטות הטיפול הטבעיות כוללות שימוש בצמחי מרפא, שמנים אתריים וכדומה. בכל אחת משיטות הטיפול מקובל גם לשלב תמיכה וטיפול נפשי אשר מתכתבים עם הטיפול הגופני. טיפול שכזה בשילוב תזונה מאוזנת ובריאה סביר להניח יעזרו לך ויפתרו את הבעיה ממנה אתה סובל לתמיד. התחל לטפל בעצמך בהקדם על מנת שתוכל לראות תוצאות ולהנות מחיים בריאים ומאוזנים בכל תחומי החיים.