דף הבית
נושאים כלליים

תביעות נזיקין
למרות כל הטכנולוגיה המתקדמת ולמרות שפעמים רבות נדמה לנו שאנחנו יכולים לשלוט בכל מה שקורה לנו בחיים, המציאות תמיד מזכירה לנו שלא כך הדברים. תאונות עלולות לקרות לכל אחד מאיתנו, בין אם מדובר על תאונות עבודה ובין אם מדובר על תאונות שעלולות להתרחש ברחוב, ובדרך כלל תאונות מובילות להגשת תביעות נזיקין. תביעות נזיקין מוגשות בנוגע לכל נזק שנגרם לנו לגוף, כך שאפילו אם מעדתם בגלל בור ברחוב שלכם, הרי שיש לכם עילה להגיש תביעה.

כיצד מגישים תביעה?
בין אם אתם רוצים להגיש תביעות נזיקין ובין אם אתם רוצים להגיש תביעות אחרות, הדבר החשוב ביותר הוא להבין תחילה מה הסיכויים שלכם לנצח. זה נכון שיש אנשים שמגישים תביעות כל שני וחמישי, אך אף אחד לא אמר שבכל
התביעות האלה הם גם זוכים. לכן הצעד הראשון של תביעות נזיקין הוא להתייעץ עם עו"ד, כי חבל לבזבז זמן מיותר.
האם עורך הדין חייב להיות מתחום הנזיקין?
זה נכון שלכל עו"ד יש ידע כללי בנוגע לתחומי משפט שונים, אך אין ספק שעדיף לפנות אל עו"ד שמומחה בתחום הספציפי שבו אתם זקוקים לעזרה. כדאי לפנות אל עו"ד תביעות נזיקין וכדאי גם לשים לב שיש לו הרבה ניסיון, כי פעמים רבות ניסיונו של עורך הדין זה מה שקובע איך יסתיימו הדברים.

כמה תשלמו לעורך הדין?
עורך דין תביעות נזיקין יוכל לגבות מכם לא מעט כסף, אך זה תלוי לאיזה עורך דין בדיוק תפנו. יש עורכי דין שגובים את התשלום שלהם בצורת אחוזים אחרי זכיית הלקוח ויש כאלה שדורשים תשלום בכל מקרה, כך שכדאי לברר את הנושא עוד לפני שאתם מתחילים תהליך מסוים של הגשת תביעה.