דף הבית
נושאים כלליים

שמלת כלה
שמלת כלה - להשכיר, לתפור, להשאיל או לקנות – זאת השאלה

בגלל העלות הלא זולה של שמלות כלה ברחבי הארץ, השיטה הנפוצה ביותר לרכוש שמלת כלה היא באמצעות השכרה של שמלת כלה לערב אחד. מדובר על שירות אשר חוסך כסף ואשר מבטיח כי בסיום האירוע לא תצטרכי לחפש מקום בארון שלך על מנת לאחסן את השמלה שלך. יחד עם זאת, מלבד אפשרות השכרה, ניתן גם לקנות שמלות כלה לא יקרות במיוחד, להשאיל שמלות כלה מכלות אשר רכשו אותן ואפילו ניתן לרכוש שמלת כלה באתרי יד שנייה. במאמר שלפניכם נספר על כל אחת מן האפשרויות הללו אשר עומדות בפניכם.

לקנות או לתפור שמלת כלה

היתרון הגדול של קניית שמלת כלה או של תפירת שמלה בהזמנה אישית הוא כמובן בהתאמה האופטימאלית של השמלה לגזרה ולסגנון האישי של הכלה. בנוסף לכך, יש כלות אשר חשוב להן לשמור את שמלת כלה שלהן למזכרת. אם את מעוניינת לקנות שמלת כלה לא יקרה, תוכלי להיעזר בחנויות עודפים, חנויות וינטאג' ובאתרי יד שנייה אשר מציעים מבחר שמלות כלה לא יקרות. תפירה של שמלת כלה מצריכה אומנם בחירה של תופרת, של עיצוב ושל הבד, אך מדובר על חוויה כיפית שתוכלי לעבור בדרך לחופה.

השאלה של שמלת כלה לאירוע המרגש

היום נפוצה שיטת ההשאלה של שמלות כלה אשר באה להחליף את שירות ההשכרה של שמלות כלה בסלוני הכלות. השאלת שמלה מכלות באופן פרטי יכולה לחסוך כסף רב וגם לאפשר לך ללכת על בחירה בעלת ערך מוסף.

השכרת שמלת כלה - היתרונות והחסרונות

נכון שהשכרת שמלת כלה מוזילה את העלות של השמלה אבל עדיין מדובר על שירות לא זול. בנוסף לכך, יום לאחר החתונה תצטרכי להחזיר את השמלה במצב כפי שקיבלת אותה. החיסרון הוא בחוסר מקוריות ובתחושה כי מישהי כבר לבשה את השמלה לפנייך. יתרון של השכרת שמלת כלה טמון בכך שזה זול, נגיש, זמין והכי נפוץ ועל כן שיטה זאת מאפשרת לכל כלה וכלה שפע של אפשרויות בחירה כאלה ואחרות.

לא משנה מהיכן תחליטי לרכוש את השמלה, בסופו של דבר הכי חשוב שתבחרי את השמלה הכי יפה עבורך והכי נוחה עבורך.