דף הבית
נושאים כלליים

קורס GRE
לפני שנדבר על קורסי הכנה, נבין קודם כל מהו מבחן ה-GRE ולמה הוא משמש
אם אתם רוצים להירשם לקורס GRE, סביר להניח שאתם יודעים מהו בדיוק המבחן הזה – אבל במקרה ולא, נפתח ונסביר לכם מהו בדיוק מבחן זה. ובכן, מדובר במבחן שתפקידו לדרג ולספק מסגרת מיון למועמדים לתארים מתקדמים בתוכניות לימודים בחו"ל. מבחן זה, שמדרג את הציונים שלו בין 130 ל-170, כולל חלק של חשיבה מילולית, חלק של חשיבה כמותית, וחלק של כתיבה אנליטית – והכל בשפה האנגלית. כעת, חשוב להבין שבכדי להצליח בצורה הטובה ביותר במבחן זה צריך להיות מוכנים אליו על כל המשתמע מכך, ולשם כך נדרשת הכנה של קורס מקצועי.

קורס GRE – מדוע כדאי לפנות להכנה מקצועית במסגרת קורס שכזה?

קורס GRE הוא קורס שמכין את הניגשים אליו בצורה מקיפה למבחן אליו הם עומדים לגשת. ההכנה הזאת מתחילה בהכנה טכנית – רכישת הידע הנחוץ עבור מענה נכון על השאלות השונות. לאחר מכן ישנו מיקוד בשיטות הנכונות ביותר לפתרון יעיל ומהיר, ובסופו של דבר מגיעים לפתרון המבחן כולו במתכונת של ניהול מבחן וזמן, עמידה בלחץ של המבחן והגעה למקסימום תשובות ומיצוי היכולת של הניגש למבחן. קורס שכזה הוא לא עניין של מה בכך – אלא בבחינת הכרח למי שרוצה לשים את עצמו במקום הטוב ביותר בכדי להתקבל ללימודים מתקדמים בחו"ל.

קורס GRE – הדרך שלכם להבטיח את הסיכויים הטובים ביותר במבחן עצמו
בכדי שתוכלו לעמוד ביעדים האקדמיים והאישיים שלכם בצורה הטובה ביותר, ובכדי שתוכלו להתקבל למסגרת לימודי החו"ל המתקדמים שאתם מחפשים – אתם צריכים ציון איכותי במבחן ה-GRE, ובכדי להוציא את הציון הנכסף הזה אתם צריכים מסגרת ברמה הגבוהה ביותר של קורס GRE.