דף הבית
נושאים כלליים

פענוח חלומות
כל מה שרציתם לדעת על פענוח חלומות | ליאורה נווה

כל לילה אנחנו חולמים ולמעשה מדובר בתת מודע שלנו שמדבר לעיתים קרובות. אנשים רבים מעוניינים לדעת מה אומרים החלומות, מה הייתה הכוונה בחלום כזה או אחר שהם למו, על מה הוא מצביע והאם הם צריכים להכין את עצמם לקראת הבאות.

פענוח חלומות נעשה על ידי מיסטיקנים המתמחים בתחום. לא מדובר במדע מדויק אך הוא פעמים רבות יכול להיות יותר ממדויק, כמובן שהדבר תלוי במיסטיקן שאליו פניתם, במידת הנכונות שלכם להקשיב לו, במידת הפתיחות שלכם ובמידה רבה גם לקשר שנוצר בניכם ובינו.

לא מדובר במדע מדויק ולכן רצוי לקחת דברים מסוימים בעירבון מוגבל. לא מדובר כאן על תורה מסיני אלא פשוט על עוד דרך מיסטית וייחודית להגיע אל נבכי הנפש של כולנו.

פענוח חלומות

כיצד ניתן לבצע פענוח חלומות?

חלומות עשויים להופיע בצורות רבות, הם יכולים לעשות שימוש בסמלים או סיפורים שונים שנראים לנו במבט אחד לא ממש קשורים אלינו ולחיינו אך במבט שני הם יכולים להיות בעלי משמעות רבה. כאשר אנחנו מדברים על פתרון חלומות אנו למעשה מדברים על דימויים להם יש מסרים סימבוליים. לכל סמל שכזה יש פירוש ועל פי פירוש זה ניתן לפענח את החלום ולומר מהם הלך הדברים.

בחלומות מסוימים אנחנו מגלים דברים אותם לא היינו רוצים לשמוע במציאות, לפעמים אנחנו מקבלים אזהרה או פוגשים קרוב רחוק שנפטר שנים רבות קודם לכן, לפעמים קורים דברים ממש טובים בחלום ולפעמים דברים רעים ויתפלאו אנשים מסוימים לשמוע שדווקא דברים רעים במיוחד מסמלים על דברים טובים.

מוות בחלום מסמל דווקא משהו טוב, חיים ארוכים ובריאות. כעס על אדם זר מסמל בשורות טובות שהולכות להגיע, מצד שני זר פרחים מסמל שאתם מתוסכלים ושלא מעריכים אתכם וצחוק מסמל על דברים לא טובים שעומדים לקרות.

מתי וכיצד יש לפנות לאדם שעוסק בתחום פענוח חלומות?

התחום של פענוח חלומות הוא תחום מלא מידע וכיום ניתן אפילו לרכוש ספרים בנושא אותם ניתן לקרוא בעיון לאחר חלימת חלום כל שהוא. ההבדל בין פנייה לאדם שמפרש חלומות ובין אדם שעוסק בתחום כמוה כקריאת מאמר רפואי והליכה ממשית לרופא.

אם אתם רוצים לקבל פענוח חלומות מקצועי, מפורט ומלא מידע, רצוי שתפנו לאדם שעוסק בתחום בצורה מקצועית. מתי ? מתי שנראה לכם נכון. אם חלמתם חלום מוזר שהפחיד אתכם או אם יש לכם חלום שחוזר על עצמו כל הזמן ואתם רוצים לדעת מה הוא אומר.