דף הבית
נושאים כלליים

עידן עמדי
עידן עמדי – זמר לוחם

כבר שמונה עונות שהתוכנית כוכב נולד מצליחה להעלות את הרף של הכישרונות שהיא מצליחה לגלות ולטפח. בכל עונה יש שילוב מעניין של יכולות ווקאליות וסיפורים מיוחדים. המטרה של התוכנית היא לא להראות שיש כאן בן אדם עם כישרון מולד לשיר, אלא שיש לו גם אופי והמטען שהוא מביא איתו אל התוכנית.

כזה הוא עידן עמדי, אחד המתמודדים הנחשבים ביותר בעונה הנוכחית של כוכב נולד, שהצליח להגיע עד למקומות הגבוהים ועדיין נלחם כל הדרך אל הגמר. הוא ירושלמי וזה עתה השתחרר מן הצבא, שם שירת כלוחם בהנדסה קרבית.


עידן עמדי

צילום מסך: כוכב נולד.


לגלות את המטען של עידן עמדי

כשמסתכלים על עידן עמדי ממבט ראשון רואים אדם מאוד גדול, שאפשר אפילו להגדיר אותו כבריון, ואי אפשר לייחס לו את התכונות שבולטות ברגע שהוא פותח את הפה ומתחיל לשיר. הוא לא היה בטוח שהוא ייכנס אל הנבחרת של כוכב נולד בעונה הנוכחית ואף קבע לעצמו תוכניות להישאר בקבע.

אולם נראה שהעתיד המוזיקלי שלו ורוד ואופטימי, במיוחד לאור העובדה שמדובר באדם שעובר מצלמה בכל תוכנית ומתבלט הן ביופי שלו והן בכישרון השירה האיכותי, שאף משתבח עם הזמן ועם התוכניות. יש גם מסתוריות מאוד גדולה שאופפת את האדם הזה, מאחר והוא שירת כלוחם, והדרך היחידה שהוא בחר להראות את זה היא דרך שיר מקורי שהוא השמיע גם באודישנים וגם בתוכנית ששודרה מבסיס חיל הים.


לראות את עידן עמדי מול קהל

בתחילה אפילו הוא לא יכול היה לראות את עצמו מופיע מול קהל, ופחד הבמה שלו עדיין היה קיים. על זה אפילו אפשר להוסיף כי עידן עמדי אחז לראשונה במיקרופון רק במחנה האימונים בתחילת העונה, שם הוא גם כיכב בדואט הטוב שנתן והרשים את השופטים.

זה דבר מדהים לראות אדם שמצליח להתעלות על עצמו, להתגבר על הפחדים שלו על מנת שיוכל לספר על פחדים אחרים, שעבר דרך טראומות וסיפורי פחד אחרים.


כמה מילים על אהבה

עידן עמדי הוא בחור שנראה כי בנות לא יכולות לעמוד בפניו, וכעת לאחר שהתפרסם בכוכב נולד הוא כבר יותר מסתם מפורסם. אחד מפרטי הרכילות שהצטברו בתוכנית ועמדו כנגד עמדי הוא הקשר הזוגי שנוצר בינו ובין תהל, מועמדת אחרת שכבר הודחה לפני מספר תוכניות, אך נראה שסיפור אהבה שכזה יכול להחזיק מעמד מעבר לכמה תוכניות ואף מעבר לעונה הנוכחית.