דף הבית
נושאים כלליים

מקום למסיבת רווקות
מקום למסיבת רווקות יכול לגרום להצלחת האירוע או לכישלונו
בחרנו את הקישוטים והאוכל, כתבנו את רשימת המוזמנות וכל מה שנשאר לעשות הוא לבחור מקום למסיבת רווקות. כיום ישנן מקומות רבים אשר בהם ניתן לחגוג מסיבת רווקות, וכדאי לדעת מה היתרונות של כל אחד בכדי שנוכל להתאים למסיבה שלנו את המקום הטוב ביותר.

אז אילו מקומות למסיבת רווקות יש?

• בית: ניתן לערוך מסיבת רווקות בבית הכלה או בבית של חברה טובה. מסיבה בבית מבטיחה נוחות ופרטיות, וכן לרוב ניתן לארח את כמות המוזמנות הממוצעת למסיבת רווקות בכל בית. כמו כן, למסיבה בבית אין הגבלת זמן, ולכן ניתן לחגוג כמה שרק רוצים.

• בטבע: בין אם מדובר במסיבת רווקות על חוף הים, בחורשה או בשדה, ישנם מקומות רבים בטבע אשר יכולים לשדרג את מסיבת הרווקות ולהפוך אותה לייחודית ובלתי נשכחת. חשוב לזכור כי מסיבה בחיק הטבע תלויה רבות במזג האוויר ובנוכחות אנשים סביב, ויכול להיות שלא תזכו לפרטיות מוחלטת.

• בבית מלון: במידה ואנו רוצים ליהנות מנוחות רבה ולהתפנק, תמיד ניתן לערוך מסיבת רווקות במלון, כך שהכלה יכולה גם לבלות שם את הלילה וליהנות מארוחות טובות, שירות מסביב לשעון וכל פינוק אחר שבית המלון מציע. גורם אשר יכול להפריע להנאה הינו שרוב בתי המלון מגבילים את כמות האנשים שיכולים להיכנס לחדר, ולכן רשימת המוזמנות עלולה להצטמצם. מצד שני, תמיד ניתן להשכיר אולם קטן במלון ולערוך בו את המסיבה.

מקום למסיבת רווקות צריך לענות על קריטריונים רבים
ללא קשר למקום שנבחר בסופו של דבר, כל מקום למסיבת רווקות צריך להכיל את כמות המוזמנות, לספק מקומות ישיבה נוחים, לספק שטח לריקודים או כל פעילות אחרת ולענות על כל דרישות הכלה והאורחות.