דף הבית
נושאים כלליים

מחוברים פלוס
לראשונה, התכנית הדוקומנטרית המצליחה של ערוץ 3 בחברת הכבלים הוט – 'מחוברים', יוצאת בגרסה חדשה הכוללת נשים וגברים יחד. לסדרה החדשה קוראים מחוברים פלוס, ואפילו הקאסט כבר סגור לקראת עונה ראשונה. סדרת הדוקו-ריאליטי, מחוברים פלוס, תהיה מורכבת מזוג נשוי ומשלל דמויות מעניינות שיכניסו אותנו אל חייהם דרך עדשות המצלמה.

את מחוברים פלוס יביים ויערוך עמי טיר, כאשר את הפורט המקורי של מחוברים יצרו דורון צברי האגדי ורם לנדס. היוצרים המוכשרים קיבלו עבור הפורמט את פרס האקדמיה לסדרת תעודה ב-2010 וב-2011. בנוסף לכך, אולי לא לכולם ידוע, אבל הפורמט אף נמכר לכ-22 מדינות שונות ברחבי העולם. נתון מדהים!
התכניות 'מחוברים' ו'מחוברות' הצליחו בצורה מופלאה ואספו ביקורות טובות ושבחים.

מי יהיו כוכבי העונה הראשונה של מחוברים פלוס?

מחוברים פלוס יוצאת לדרך יחד עם ידוענים מעניינים כמו נדב אבקסיס, ליאור דיין, נופר אילון (רקדנית בלהקת מיומנה), שירלי ברנר, וגם זוג נשוי אחד – נתי קלוגר ובעלה בועז רוזפלד. המחוברים הבאים צבעוניים ושונים כל כך בדרך המיוחדת שלהם. כל אלו הם אנשי עשייה מוכרים מתחום הבידור, אנשים עשו טלוויזיה ויודעים מהו פרסום.

אבקסיס הוא סטנדאפיסט מוכר שמגיע אלינו מחתור הגלילית שבצפון. מזה שהים אנו מתוודעים לפועלו של נדב כשחקן וקומיקאי. סיפורו היוצא דופן של אבקסיס יפתח מולינו בסדרה מחוברים פלוס, נתרגש להכיר את ביתו התינוקת, כאשר האם חיה בבית נפרד מאבקסיס.

נזכה לפגוש את חייה של נופר אילון, אחת ממיסדיה של הלהקה המפורסמת "מיומנה". מדובר באישיות מרתקת שהחלימה ממחלת הסרטן, רקדנית ומנהלת האמנותית של מיומנה, רווקה בת 42 שמתקשה למצוא לעצמה חיים זוגיים יציבים בגלל ההופעות ברחבי העולם.

עוד בתכנית מחוברים פלוס נזכה לתיעודים בלעדיים ומרתקים של השחקנית שירלי ברנר, שכיום מתגוררת בלוס אנגלס עם אימה, שני ילדיה ובעלה התסריטאי ברוס רובינשטיין.

את ליאור דיין אנו בעיקר מכירים כבנו של השחקן אסי דיין וכנכד של משה דיין. את חייו המורכבים נכיר היטב בתכנית מחוברים פלוס, את עברו המהול בהתמכרות לסמים, את ההתפכחות, נישואיו ופתיחה בחיים חדשים ובוגרים יותר.

לקינוח, נתי קלוגר ובועז רוזפלד, זוג נשוי שישתתף יחד לראשונה בתכניות מחוברים/ות. נתי היא שחקנית ורוזפלד במאי וגם יוצר דוקומנטרי. הזוג מגדל יחד תאומות ומתמודד מול המצלמות בשגרת החיים העמוסה לצד קונפליקטים אמיתיים מהחיים.