דף הבית
נושאים כלליים

מועדון לבר מצווה
אטרקציות לבר מצווה

האמת היא כי ללא כל ספק בר מצווה היום זה ממש לא מה שהיה פעם. אמנם, אין עוררין על כך, כי נערים רבים עדיין עולים לתורה ולומדים את פרשת השבוע שלהם עם חזן ושרים את הפסוקים מעל במת בית הכנסת, אבל בזה מסתיים הדמיון בין בר מצווה היום לבר מצווה של לפני כמה עשרות שנים מן הסתם. מילת המפתח בקיום מסיבות בר מצווה היום היא אטרקציות, ורצוי כמה שיותר מעניינות ומאתגרות עד כמה שאפשר. כל נער בר מצווה מעוניין להיות מיוחד ולעשות רושם על החברים שלו עם אטרקציות מיוחדות במינן. אחת האטרקציות המבוקשות כיום הוא מועדון לבר מצווה לחגיגה של אירוע מושלם עבור חברי הנער או הנערה כמובן.

מה הוא מועדון לבר מצווה?

מועדון לבר מצווה הוא מועדון מוסיקה וריקודים אשר מעמיד את המקום שלו לעריכת מסיבות בר מצווה בשעות הערב והלילה המוקדם. בדרך כלל תיערך מסיבת בר מצווה בין שעות הערב המוקדמות ועד לשעה 11 בלילה לצורך העניין. לאחר שעה זו יחזור המועדון לתפקד כמועדון רגיל לאחר שווידא כי כל המוזמנים למסיבת הבר מצווה עזבו את המקום מעל לכל ספק.

למה מועדון לבר מצווה?

ארגון מסיבת בר מצווה במועדון היא אופציה נהדרת לנער ולחבריו. בעבר היה נהוג לארגן מסיבת בר מצווה באולמות אירועים שהדגש היה על המוזמנים המבוגרים מבני המשפחה והחברים של ההורים מהעבודה. כיום נערי הבר מצווה רוצים מסיבה משלהם ובראש שלהם, ולא מסיבה שתראה לחברים של ההורים כמה כסף הם השקיעו בבן שלהם. מועדון לבר מצווה יכול לארגן עבורכם את כל המסיבה החל מהדפסת ההזמנות, המוסיקה, האוכל ואטרקציות נוספות רבות.
 
מועדון בר מצווה – כי זה מדליק

עריכת מסיבת בר מצווה במועדון היא הדבר החם היום. נערים ונערות מעדיפים בעידן של היום מסיבות בר מצווה או בת מצווה במועדונים מכיוון שמועדון הוא מקום מדליק לכל הדעות, עם מוסיקה עכשווית אשר ניתן להשמיע בווליום גבוה, עם סוגי אוכל אשר הם אוהבים ועם הרבה אטרקציות אשר ניתן להביא למקום.