דף הבית
נושאים כלליים

מדריך בניית אתרים
מדריך בניית אתרים שנותן לכם את כל המידע

תמיד רציתם לדעת איך אפשר להקים אתר אינטרנט. חיפשתם באתרים השונים הרבה מאד מאמרים ושאלות, וכולם נותנים לכם הסברים ארוכים במיוחד. החלטנו לרכז עבורכם את השלבים המרכזיים, על מנת שתבינו למי פונים, עם כמה אנשים יוצרים קשר וכמובן כמה זה יעלה לכם בסופו של דבר.

לבחור חברה מקצועית עם המלצות

השלב הראשון עליו מדריך בניית אתרים ממליץ הוא לפנות לחברה מקצועית שתבצע בניה של האתר בפועל. הכוונה היא לחברה שתספק לכם מערכת ניהול תוכן, בתוספת לעיצוב שלו. כל מדריך בניית אתרים ימליץ לכם כמובן ליצור קשר רק עם חברה שיש לה רזומה מוכר בתחום. מומלץ להיכנס לאתרי החברות ולהתרשם מפרויקטים קודמים שלהן, כדי לדעת האם זו החברה שתוכל ללוות אתכם לאורך התהליך.

בחירת דומיין – השם של האתר שלכם

בשלב הבא, מדריך בניית אתרים ממליץ לבחור את הדומיין של האתר שלכם, כלומר את כתובתו. יש כמובן חשיבות גם לשם האתר, וגם לסיומת שלו, והדבר קשור גם לקהל היעד שלכם. מדריך בניית אתרים ימליץ לכם בד"כ על בחירת שם דומיין קצר וקליט, למרות שכבר יותר קשה היום למצוא שמות קצרים. הטיפ שלנו הוא לבחור שם שיהיה לכם קל לומר בטלפון – משהו באמת קליט!

בניית אתרים עם הכנה לקידום אתרים

היום, מדריך בניית אתרים לא מתמקד רק בדגשים הטכניים כמו שפת התכנות, קוד האתר, איחסון האתר וכו' אלא בבניית תשתית שיווקית לעתיד. כל מדריך בניית אתרים שמכבד את עצמו, יסביר לכם גם על שלבי קידום האתר שלכם.

הקידום גורם לכך שהאתר שלכם יופיע ראשון בתוצאות החיפוש. יש מקרים בהם מדריך בניית אתרים ימליץ לכם לעבוד עם אותה חברה שבנתה את האתר, ויש מקרים בהם כדאי אולי לפנות לחברת קידום אחרת. בסופו של דבר זו ההחלטה שלכם.
בניית אתרים נכונה יכולה לחסוך לכם הרבה כסף בעתיד. אתר אינטרנט הוא כיום לב השיווק והפרסום של כל עסק, ארגון או מוסד כלשהו. על כן, יש חשיבות גדולה לדרך בה ייבנה האתר, לתכנים והעיצוב שהוא יכיל בתוכו, ולקידום שלו בהמשך הדרך. חשוב שהתהליך יתבצע על ידי חברה מקצועית – בזה אין פשרות!