דף הבית
נושאים כלליים

כיסאות בר


כיסאות בר – לא רק לפאב

בעשר השנים האחרונות כיסאות בר הפכו פופולאריים בקרב אנשים רבים, ופתאום כל מי שמעצב את דירתו מחדש או משפץ את הבית, מתפנק ומזמין לעצמו כיסאות בר מעוצבים למטבח.

אין ספק שזו בחירה נהדרת, המרעננת את הבית בעיצוב מודרני וקליל, ואין ספק שהאורחים שלכם ייהנו לשבת על כיסאות אלו. והשוק בהחלט מספק מגוון רחב של כסאות בר סולידיים, לא רק לפאבים, אלא גם לבתים פרטיים והם מגיעים בשלל צורות, סגנונות וצבעים, המותאמים לקהל הרחב. כיסאות בר מאופיינים בצורתם הגבוהה ולרוב הם עשויים מעץ או מפלסטיק, בעלי ריפוד וניתן למצוא כיסאות בר עם משענת או ללא משענת.  


כיסאות בר


שימוש בכיסאות בר

השימוש הנפוץ ביותר לכיסאות בר הוא בפאב. כל פאב המכבד את עצמו יתהדר במספר לא מבוטל של כיסאות בר איכותיים ונוחים, המשתלבים עם השולחן בבר, והם נוחים לישיבה ממושכת, לרווחת הלקוחות הלוגמים את כוס הבירה או הקוקטייל בהנאה.


מסעדות ובתי קפה רבים הכניסו גם הן את סגנון הבר, ובהתאם לרמת המסעדה או בית הקפה, כיסאות בר יהיו מושקעים ונוחים גם הם, לרוב עם משענת, אך לרוב יהיו פחות סולידיים. אחד היתרונות הבולטים בישיבה על הבר היא אפשרות להתיידד עם הברמן, ולזכות בצ'ייסר או פינוק אחר חינם, במידה והוא חיבב אתכם.

בחירה נכונה של כיסאות בר

אם אתם בעלי מסעדה, בר או בית קפה עליכם לבחור בקפידה את כסאות הבר שלכם, על מנת שקהל הלקוחות שלכם ירגיש בנוח בזמן הישיבה, במיוחד אם הלקוחות אוכלים ארוחה דשנה. מרבית הלקוחות יבחרו לשבת בשולחנות, ויעדיפו לשבת על הבר רק אם אין ברירה והמקום מלא. השקיעו בהם, בכיסאות מרופדים היטב, ובגובה המתאים, על מנת להבטיח נוחות מרבית ורצון לשבת שעות נוספות.

בחירת כיסאות לבית הינה בחירה פשוטה יותר, מכיוון שזה נוגע לטעמו האישי של כל אחד. כך או כך, חשוב לשבת בעצמכם על הכיסא ולראות את מאפייניו, ולא להתלהב יתר על המידה מהסגנון. לא כל כיסא שנראה טוב הוא בהכרח נוח לישיבה.

דגמים וטווח מחירים


בתחום כיסאות הבר, ניתן למצוא כיסאות בסיסיים העשויים פלסטיק, במחיר יחסית זול של 100-200 שקל, ולפעמים אפילו פחות. כיסאות מעץ איכותי וריפוד איכותי, שמן הסתם נוחים הרבה יותר, יכולים להגיע לסכומים של כ-600-800 ₪ , תלוי בעיצוב שלהם ורמת גימור שלהם.