דף הבית
נושאים כלליים

טרקטורון

מאת: אבי רוזן

טרקטורון - כלי מלהיב לטיולים


הטרקטורון נחשב לאחד מכלי המלהיבים ביותר לטיולים. להבדיל מכלי הרכב הסטנדרטים, טרקטורון מאפשר לעבור במקומות בלתי עבירים. האווירות של טרקטורונים מאפשרת להם לנסוע בערוצים, נחלים ותנאי שטח קשים ביותר. על מנת לרכב על טרקטורון, מספיק שיהיה לך רישיון נהיגה לטרקטור אותו ניתן להוציא בגיל 16. טרקטורון הינו כלי רכב ללא גיל. אתם יכולים לצאת לטיול משפחתי בגליל, ולהצטרף לטיול טרקטורונים מרהיב. אין דבר כיף יותר, מלראות את אימא שלך עוברת בבוץ, בפול גז.


טרקטורוןהטרקטורון, למרות התדמית הקשוחה שלו, מאפשר לכולנו ליהנות מביצועיו. היתרון הגדול של טרקטורונים הוא, שבעזרתם ניתן להגיע למקומות מדהימים שהגישה אליהם כמעט בלתי אפשרית באמצעות כלי רכב אחרים. טיול טרקטורונים יכול להיות טיול משפחתי, עם חברים, ואפילו טיול רומנטי עם החברה/אישה. כל אחד מאיתנו יכול להתחבר לחלק אחר מתכונותיו של הטרקטורון: אלו מכם שירצו לקחת את כל המשפחה לטיול טרקטורונים יכולים לעשות כן וההנאה תהיה מובטחת. אלו מכם שחפצים לעשות טיול עם החבר'ה מהמילואים, יכולים לבחור במסלול מאתגר, ולעשות טיול גברים בכיף. טיול רומנטי, הוא גם הוא אפשרות טובה, וניתן לעשות אותו עם מדריך כשבסוף המסלול מחכה לכם ארוחת ערב אינטימית, רק לכם, ולבת זוגכם.


חשוב לשמור על כללי זהירות בסיסיים:

הדבר החשוב ביותר הוא להבין שטרקטורון יכול להיות מצד אחד מאוד נוח ונעים, ומצד שני מדובר על כלי חזק שיכול להיות מסוכן מאוד, אם לא יודעים להתנהג איתו כראוי. טרקטורון הינו כלי מלהיב לטיולים, את זה כבר אמרתי, מה שרבים מכם לא יודעים, זה שטרקטורון נחשב גם לכלי עבודה מצוין. בקיבוצים ובמושבים כבר הבינו שמלבד כלי מלהיב לטיולים, ניתן להשתמש בטרקטורון גם ככלי עבודה חיוני, שיכול להיות משמעותי ביותר, בגלל האווירות והחוזק שלו. רבים מהחקלאים כבר מאמצים לחיקם את הטרקטורונים, ונראה שמגמה זאת הולכת להתרחב בשנים הבאות.


מי שלא רכב על טרקטורון מימיו - עוד לא מאוחר להתחיל!

התחושה הזאת, שאתה רוכב על הכלי החזק והמהיר הזה, הינה תחושה משכרת. תחושת המרחב, ביחד עם הרוח בפרצוף, יוצרים את הדבר הכי קרוב לאדמה ולטבע. להבדיל מכלי הרכב הסטנדרטיים, בהם דולק מזגן והחלונות סגורים, הטרקטורון מייחד את עצמו ככלי שטח המאפשר לכם לעשות דברים, אותם לא ניתן לעשות עם אף כלי אחר, מלבד טרקטור. הטרקטורון נותן לכם ליהנות מהיתרון של טרקטור מבחינת חוזק ואווירות, ומוסיף על זה גמישות וניידות.