דף הבית
נושאים כלליים

טיול מאורגן ליפן
יפן, "ארץ השמש העולה" או "ארץ שמונת האיים הגדולים", זוהי אחת המדינות הקסומות והמרתקות בעולם שחייבים לבקר בה לפחות פעם בחיים. למרות היותה מדינת איים בינונית מבחינת שטחה, יפן היא המדינה השלישית בגודלה בעולם מבחינת עוצמתה הכלכלית והשישית בתחום התעשייה.

יפן זה גם עושר ויזואלי בלתי נתפס, תרבות עתיקה מפוארת, פריחת דובדבן מרהיבה, תעשייה מפותחת ומטבח אותנטי. היא נחשבת לאחד היעדים התיירותיים המבוקשים בעולם כאשר מידי שנה היא פותחת את שעריה בפני מיליוני תיירים, המגיעים אליה במסגרת של טיול מאורגן ליפן או במסגרת של טיול עצמאי.


טיול מאורגן ליפן


טיול מאורגן ליפן – כל היתרונות


במסגרת של טיול מאורגן ליפן, שזו אגב האופציה המומלצת לכולם, בעיקר כי מדובר במדינה גדולה בעלת תרבות נדירה וייחודית, ניתן לטייל במגוון מסלולים ולבקר בכל המקומות המעניינים והנכונים.

למעשה, טיול מאורגן ליפן מציע הצצה לעולם התרבות היפנית הקסומה, הגדוש בצבעים, אסתטיקה ונופים מרהיבים ביופיים, לצד המסורת והאומנות העתיקה הניכרת בכל פינה. מה גם, נוכח העובדה כי היפנים אינם דוברים אנגלית, במיוחד בכפרים ובמקורות המרוחקים, טיול מאורגן יכול לחסוך מכם הרבה כאב ראש.

טיול מאורגן ליפן – חייבים לראות

טיול מאורגן ליפן מציע לכם מגוון רב של אטרקציות מרתקות ובלתי נשכחות. כך למשל, בטוקיו תבקרו באי המלאכותי אודאיבה, הצופה אל כל העיר ובו נמצאים בניין הטלוויזיה של פוג'י, אולמות התצוגה של חברת טויוטה, וכמובן אינספור חנויות.

תבקרו גם בהר פוג'י המתנשא לגובה של כ- 3,700 מטרים הנחשב להר געש כבוי ומציע לתיירים מבחר רב של אטרקציות ימיות. קיוטו, זהו מקום נוסף בו בוודאי תבקרו. זוהי עיר הבירה הישנה של יפן בה ניצב ארמון הקיסר וסביבו אלפי מקדשים מסורתיים הפעילים עד היום, הנחשבת למרכז התרבותי המסורתי של יפן.

טיול מאורגן ליפן – מחירים והצעות

בשל הביקוש הרב לטיולים מאורגנים ליפן, ניתן היום למצוא מבחר עשיר מאוד של הצעות לטיול משפחתי או קבוצתי.

את ההצעות תוכלו לקבל באחת מסוכנויות הנסיעות בארץ ובעולם או דרך אחד מאתרי האינטרנט המציעים נסיעות לחו"ל. ניתן גם לעשות השוואת מחירים ולמצוא את חבילת הטיול המתאימה ביותר עבורכם, בהתאם לסוג החבילה: טיול בן 8 ימים, 10 ימים או של כשלושה שבועות. מחירי החבילות ל – 8 ימים יעלו לכם בסביבות ה- 1,500 דולר לאדם בחדר זוגי ואילו מחירי הטיולים הארוכים ינועו סביב 4,000 דולר לאדם בחדר זוגי.