דף הבית
נושאים כלליים

טיול לפיליפינים – מקום קסום
 

אחד מן המקומות המקסימים ביותר באזור של המזרח הרחוק הוא ללא כל צל של ספק, לא אחר מאשר הפיליפינים. הפיליפינים הם בעצם קבוצה של איים שאר משתרעים על שטח עצום באזור של האוקיינוס השקט ואשר מתחילים דרומית לטאיוון ומגיעים בדרום עד לאיי אינדונזיה הגדולים. הפיליפינים נחשבים לשרשרת של איים יפיפייה באופן יוצא מן הכלל וניתן לטייל בהם במשך שבועות רבים מבלי לומר די. טיול לפיליפינים קורץ להרבה מאד תרמילאים המשלבים את האיים הללו בטיול הגדול שלהם אחרי הצבא, אך כיום הפכו הפיליפינים ליעד מועדף גם למחפשי נופש אקזוטי ולא רק בצורת טיול עם תרמיל.


טיול לפיליפינים – חבילות נופש

טיול לפיליפינים מביא אתכם ליעד מאד מגוון מבחינת האטרקציות שבו. בפיליפינים חופי ים משגעים עם חול לבן וצמחייה אקזוטית, כפרים קטנים ואותנטיים, מעבורות מסורתיות שנוסעות בין האיים השונים וכמובן העיר מנילה שהיא מרכז החיים התרבותיים, הכלכליים והממשליים של הפיליפינים. לפיליפינים ניתן להגיע כיום עם חבילות נופש שמאורגנות מן הארץ הכוללות טיסה ומלונות ואם יש צורך גם השכרת רכב מראש.


מידע על הפיליפינים

הפיליפינים הם שרשרת איים ענקית שעיר הבירה שלה היא מנילה. הפיליפינים הם יעד תיירות המושך אליו תיירים מכל הסוגים ומכל רחבי העולם. בפיליפינים חופי ים משגעים, מאכלים נפלאים ושוניות אלמוגים מהיפים בעולם. בפיליפינים תוכלו למצוא מקומות לינה החל מבתי הארחה למטיילי התרמילים ועד למלונות יוקרה בסגנון מערבי לחלוטין. בפיליפינים תוכלו להיחשף לחיי הכפרים שבאי המשלבים עבודות יד מרהיבות וגידול אורז בשיטות ייחודיות להם על טרסות טבעיות שחלקן כבר קיימות שם למעלה מאלפיים שנה.


טיול לפיליפינים במנילה הבירה

טיול לפיליפינים לעולם לא יהיה שלם בלי לבקר במנילה הבירה. בכל מקרה הטיסה שלכם תנחת במנילה כך שתצטרכו לשהות בעיר גם אם אתם ממשיכים לאחד האיים האחרים. מנילה שוכנת באי הגדול לוזון והיא מאכלסת 11.5 מליון תושבים. מנילה היא המרכז התרבותי והכלכלי של הפיליפינים וניתן לבקר בשרידי העיר הספרדית שהיתה במקום, בכנסיית קיאפו היפה וגם בבית הקברות הסיני המיוחד שבמקום.