דף הבית
נושאים כלליים

טיול בברצלונה

טיול בברצלונה - חוויה מעולה עם כמה מקומות חובה

ברצלונה היא אחד מיעדי התיירות הפופולאריים ביותר באירופה. ברצלונה הייתה מאז ומתמיד עיר מרכזית ספרד והתגוררו בה אמנים ואנשי תרבות רבים. טיול בברצלונה משלב בתוכו אטרקציות היסטוריות וארכיטקטוניות רבות כמו מוזיאונים, כנסיות מעניינות ומבנים היסטוריים יחד עם חיי לילה סוערים וחנויות אופנה ייחודיות. לכן, טיול בברצלונה מתאים לכולם, לצעירים בטיול בר מצווה, למבוגרים המתעניינים באומנות ובעתיקות ולכל מי שבאמצע. יש מספר מקומות בהם חובה לבקר ובלעדיהם טיול בברצלונה לא יהיה מושלם.

סגרדה פמיליה (Sagrada Familia)

הסגרדה פמיליה שברצלונה היא אחד מאתרי התיירות המפורסמים יותר באירופה. זוהי כנסיה שתוכננה על ידי האדריכל הנודע אנטוניו גאודי ובנייתה לא הסתימה עד היום. גאודי היה ידוע באדריכלות יוצאת הדופן שלו ומבנים הייחודיים ומרשימים שהיו מושפעים מאוד מהסגנון הגותי והמודרני. בכנסיה צריחים גבוהים מהם תוכלו לראות את כל יופייה של ברצלונה וישנם גנים מרשימים מסביבה. קברו של גאודי נמצא באולם תת-קרקעי של הכנסייה והוא פתוח למבקרים גם כן. לא חייבים להיכנס למתחם הכנסיה- תוכלו להשקיף על הכנסייה המרשימה גם מרחוק ולהתפעל ממנה מכל אחד מהגנים הציבוריים הרבים באזור.

רמבלה (La Rambla)

שדירת רמבלה היא רחוב תיירים מפורסם, תוסס וצבעוני בברצלונה, המרכז בתוכו מספר רב של אטרקציות ואתרים מעניינים בשטח קטן. השדרה, המשתרעת לאורך של קילומטר וחצי, מתחילה בכיכר קטלוניה ונמשכת עד לחוץ הים של ברצלונה. לאורך השדרה נמצאים שוק בוקריה, מוזיאונים רבים, כיכר ריאל, אנדרטת קולומבוס ואטרקציות נוספות רבות. הרחוב מרכז אליו גם מקומיים רבים ואנשים צבעוניים ומעניינים לא פחות מהמוזיאונים ואתרי התיירות שברחוב. לפני משחקי כדורגל תוכלו גם לחזות באוהדים רבים הצובאים על השדרה ומבלים לקראת המשחק עם החולצות של הקבוצה אותה הם אוהדים.

כיכר קטלוניה

כיכר קטלוניה היא הכיכר המרכזית של ברצלונה ותוכלו למצוא בה מוזיאונים, מזרקות מרשימות, פסלים רבים ואלפי יונים. טיול בברצלונה מומלץ להתחיל מהכיכר, שמובילה לאטרקציות ולמקומות בילוי ואתרי תיירות רבים. בכיכר ישנם בתי קפה ומסעדות רבים, חנויות רבות ומוקדי בילוי שיתאימו גם לאתנחתא רגועה מהטיולים הרגליים בברצלונה.

פורט אולימפיק(Port Olimpic)

פורט אולימפיק הוא אחד ממוקדי חיי הלילה הגדולים בברצלונה. סיורים בברצלונה אינם מושלמים בלי חוויית חיי הלילה הסוערים של העיר הספרדית, ובפורט אולימפיק תוכלו למצוא מועדוני לילה רבים, קזינו, מסעדות ובתי קפה רבים.